10 Haziran 2016

Unico Sigorta Bilgi Veilmeyen Muafiyet Bedeli.

06/01/2016 tarihinde aracımı Unico Sigorta'dan kasko yaptırdım. Geçen yılki kaskomun devamı niteliğinde yapıldı ama bu yıl beni sözde Eco fırsattan yararlandırıp %50 muafiyetle geçen yılın aynı fiyatıyla kasko yaptılar. %50 muafiyet olayını hiç bilmiyordum, ta ki kaza yapana kadar aracımı servis servis gezdiriyorum, ben %50 muafiyetle kasko yaptırmışım bunu söylüyorlar.

Konu hakkında bilgilendirilmediğim için ben bu kaskoyu iptal ettirmek ve bir daha da Unico Sigorta'nın adını bile duymak istemiyorum. Konu hakkında tüketici mahkemeleri dahil tüm yasal haklarımı kullanacağımı beyan ederim. Hala kaskonun borcunu ödüyorum ama boşuna para veriyorum çünkü kaskom hiçbir işe yaramıyor! Kasko şirketinden bu mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

Naciye 645 Okunma

Cevaplar

  • Unico Sigorta Temsilcisi20 Haziran 2016

    Sayın K., Şikayetiniz incelenmiştir. Genel merkezden tarafınız ile görüşülerek yapılan hatalı bilgilendirme düzeltilmiş olup, ürün hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Unico Hizmet Merkezi

  • Naciye10 Haziran 2016

    Merhaba, 06/01/2016 tarihinde aviva olan kaskom unico olarak yenilendi. Yenileme olduğundan herhangi bir bilgilendirme acente tarafından bana sunulmadı. Hiç bir kaza olmasına rağmen geçen yılki kasko fiyatından fiyatlandırma yapıldı ama bu yıl bir de %50 muafiyetle yapılmış. Küçük bir kaza geçirdim, 1 haftadır aracımı servis servis gezdiriyorum ve %50 muafiyetle kasko yapıldığını söylüyorlar. 1. bana hiçbir bilgi verilmeden bu işlem yapıldığından bunu kabul etmiyorum. Şu an çok mağdur durumdayım. Hasar oluştuğundan poliçemi de değiştirmiyorlar. Firma hiç bir şekilde mağduriyetimi gidermiyor. Bu kadar saçmalık görmedim. Ben %50 muafiyetle kasko yaptıracak olsaydım yarı fiyatına kasko yaptırırdım. Dünyanın parasını ödeyip bir de bu şekilde mağdur edilmek bir sigorta şirketine yakışmıyor. Konu hakkında mağduriyetimin giderilmesini ve bu poliçenin de iptalini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön