19 Eylül 2014

Aviva Sigorta Kaskoda Hayal Kırıklığı!

11/09/2014 tarihinde karşı tarafın kusurlu olduğu bir zircirleme kazaya karıştım. Polis çağırıp rapor tutturdum, akabinde aracımı servise götürdüm (çekici hizmetinden faydalanarak). Kaza gününde de gerek serviste gerekse raporu götürdüğüm 12/09/2014 tarihinde ekspere aracın pert olarak işlem görmesini istediğimi belirttim.


Bugün (19/09/2014) sigorta şirketini aradım durumu hakkında bilgi isteğimde henüz bir işlem yapılmadığını eksper raporunun beklendiğini söylediler. Servisi aradığımda ise onarım emri geldiğini ve onarıma başlayacaklarını öğrendim. Tüm bu işlemler yapılırken ne arandım ne fikrim alındı. Dosya sorumlusuna ulaşamıyorum, ulaştırılmıyorum gerekirse onlar ararlarmış.

Mehmet 1.137 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Kasım 2014

    En kısa zamanda dönüş sağlamadığınız için teşekkür ederim, sizin en kısa zaman olarak tanımladığınız iki paralel evren arası bir zamana tekabül ediyor olsa gerek bizim evrene ulaşamadı.

  • Mehmet31 Ekim 2014

    Aracım 45 gün aradan sonra tarafıma teslim edildi. Ancak teslim sırasında kasko firmasının anlaşmalı servisi bana aracımın pert olmaması için gerektiğinde çıkma, muadil vs parçalar kullanılmasına izin verdiğimi belirten bir form imzalattı. Şimdi şikayetimde belirttiğim hususların ışında hem firmaya hem servise dava açmam gerekmiyor mu?

  • Unico Sigorta Temsilcisi13 Ekim 2014

    Sayın İlgili, Talebiniz ilgili sorumlu kişiler ile paylaşılmış olup, en kısa süre içinde dönüş yapılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Müşteri İletişim Merkezi,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön