04 Nisan 2013

Aviva Sigorta Acente Hatasının Faturasını Bana Çıkardı!

19. 01. 2012 tescil tarihli aracıma 12. 07. 2012 tarihinde Aviva Sigorta'dan kasko yaptırdım. 12. 12. 2012 tarihinde kaza yaptım ve aracım tamir edildi. Daha sonra acente beni arayarak, kasko poliçesine araç tescil tarihini yanlış yazdığını ve bu yanlış yazım dolayısıyla poliçedeki tescil tarihi klozu'nun işletileceğini, bu durumla kendisinin de hiç karşılaşmadığını ve daha önceden bilgisi olmadığını söyledi.


Bu hatadan dolayı Aviva Sigorta benden para talep ediyor.Sigorta Sözleşmelerinde Bilgilendirmeye İlişkin Yönetmeliği Md. 7 gereği poliçe düzenlenirken bana bu kloz hakkında bilgi verilmediği ve bu hata benim iradem dışında gerçekleştiği için mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ahmet 218 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet15 Nisan 2013

    Aviva Sigorta tarafından hala konuyla ilgili bir bilgilendirme yapılmadı. Hala beklemedeyim, bu problemin bu kadar uzaması gerçekten çok hayret verici...

  • Ahmet04 Nisan 2013

    04 Nisan 2013 tarihinde saat 13:14:08'de Aviva Sigorta tarafından bana gönderilen mesaj otomatik olarak bir mesajdır, incelendiğinde tüm şikayetler için bu mesajın atıldığı görülebilir. Gönderilen bu mesajın şikayetime cevap verilmiş gibi değerlendirilmesini istemiyorum.

  • Unico Sigorta Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili Tarafımıza iletilen konuyla ilgili sigortalımıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön