20 Haziran 2016

Unico Sigorta Hasar Kaydı!

29/10/2015 tarihinde aracım park halinde iken sol ayna camım çalındı. Sabah durumu fark ettiğimde firmanın Unico Sigorta'yı arayıp durumu anlattım. Kaskonun bozulmadan ve hasar kaydı oluşturulmadan tamir edilip edilemeyeceğini sordum. Telefondaki temsilci bunun küçük hasar olduğunu kaskonun bozulmadan sorunun çözüleceğini söyledi.

Özellikle yetkili servise gideceğimi, durumun değişip değişmeyeceğini sorduğumda ise zaten mecburen yetkili servise gitmem gerektiği söylendi. Bende yetkili serviste aynayı taktırdım. Ancak şu anda kasko yenileme tarihim geldi ve acente ile görüştüğümde araçta hasar kaydı olduğunu söyledi.

205 TL tutan aynanın bana maliyeti şu anda 500 lirayı geçmiş durumda ve bunun tek sebebi şirket tarafından yanlış bilgilendirilmiş olmam. Sadece maddi zarar değil aynı zamanda sicilimde kirlendiği için önümüzdeki yıllarda da kasko bedeli hep yüksek çıkacak.

Emre 882 Okunma

Cevaplar

 • Emre23 Haziran 2016

  Sorunumla ilgilenerek hatanin kendilerinden kaynaklandigini kabul ettiler. kısa sürede sorunu çözüme kavusturdular

 • Emre23 Haziran 2016

  Sikayetimle ilgilenerek sorunun kendilerinde olduğunu kabul ettiler ve şikayetimi kısa surede cozduler

 • Emre'nin Teşekkür Mesajı23 Haziran 2016

  Sikayetimle ilgilenip, hatanin kendilerinden kaynaklandigini kabul ettiler. kısa sürede sorunumu cozduler.

 • Unico Sigorta Temsilcisi22 Haziran 2016

  Sayın Ö., Şikayetiniz incelenmiştir. Hasar anında tarafınıza verilen bilgi doğru olup, sistem sorunu nedeni ile aktarım yapılamamıştır. Gerekli düzenleme yapılarak sorun giderilmiştir. Genel merkezimiz tarafından kayıtlı numaranıza ulaşılarak detayı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Unico Hizmet Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön