24 Ekim 2016

Uni Baby Şampuan Göz Yakıyor.

8 aylık kızım için Uni Baby bebek şampuanı aldım. Üzerinde göz yakmaz yazmasına rağmen kendimde denediğim halde şampuan benim gözlerimi yaktı. Benim gözlerimi yaktı ise 8 aylık çocuğumun gözlerini hayli hayli yakmıştır ve şu an bu firmaya (eczacıbaşı) çok kızgınım. Eczacıbaşı ürünü olan bu şampuan hiç güven vermedi maalesef.

Hasan 5.916 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 23 Kasım 2016

    Her attığım şikayette çağrı merkezi tarafından aranıyorum ama hiçbir şekilde ilgilenme ve ürünlerinin arkasında durma gibi niyetleri yok. Tamamen güvensiz firma.

  • Hasan 03 Kasım 2016

    Firmanın yukarıda yazdığı "kaynak araştırılacak" dediği firma beni arayıp ürünü sizden alacağız dediler. Neredeyse 10 gün olacak ne arayan var ne soran tamamen buraya yazıp reklam yapmak amaçları aynı ürün hala üretimde ve marketlerde!

  • Uni Baby Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Hasan D. Öncelikle ürünlerimize ve firmamıza gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. Eczacıbaşı Hijyen olarak sizlere en iyi ve kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda ürünlerimizi geliştirmekte ve her geçen gün kalitemizi artırmak için çalışmaktayız. Bunun temelinde bulunan Müşteri İlişkilerimiz ise her türlü sorun ve isteklerinizi dile getirip ihtiyaçlarınız karşılanıp bilgilendirilmeniz üzerine geliştirilmektedir. Öneri ve şikâyetlerinizin tarafımıza ulaştırılmasını sağlamak amacıyla ürün ambalajlarımızda da bulunan 08502033000 danışma hattımızdan hafta içi 8.30 – 18.30 saatleri arasında irtibata geçebilirsiniz. Söz konusu geri bildirim ile ilgili olarak sizinle irtibata geçilmiştir. Kaynak araştırılarak, gerekli önleyici faaliyetler uygulanacak ve tekrarı önlenecektir. Ürünlerimize gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı ve değerli zamanınızı ayırarak, bizimle temasa geçtiğiniz için teşekkür eder, tüm Eczacıbaşı Hijyen çalışanları adına sağlık ve mutluluklar dileriz. Saygılarımızla. Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri Sanayi ve Tic. A.Ş. Tüketici Hizmetleri Telefon: 08502033000

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön