Toplam çözüm sayısı
..

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.4

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 9.783

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.4  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

7 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 906görüntüleme
  • 01 Kasım 21:27
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu Alamıyorum Düşüremiyorum

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi diş bölümüne randevu vermiyor. Saatleri bile göremiyorum hangi saat aralığında denesem olmuyor biz nasıl randev...

Özge'nin Teşekkür Mesajı
  • 01 Kasım 21:27

“Teşekkürler sorunum çözüldü ama MHRS sayesinde çözüldü bildirim geldi girdim ve sabahın erken saatinde bakınca randevu alabildim Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi kezban esat semt polikliniği diş için”

profile
Mehmet'in Teşekkür Mesajı
  • 18 Temmuz 2020 15:59
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Şikayetim çözüldü”

Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Sevcan'ın Teşekkür Mesajı
  • 16 Mart 2020 12:47
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

“Teşekkür ederim”

Sevcan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
  • 16833görüntüleme
  • 20 Ocak 2020 14:52
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Ümraniye Devlet Hastanesi Kadın Doğum Sorunu

1 sene önce anneme Ümraniye Kadın Doğum Polikliniğinden ameliyat olması gerektiğine dair tüm evraklarımızı yapıp bizi arayacaklarını söyleyip aramadık...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
Serhat'ın Teşekkür Mesajı
  • 28 Aralık 2016 10:45
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

“Teşekkürler”

Serhat Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Hakkında

2002 yılının Ekim ayında devlet hastanesi olarak hizmete açılan Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi, ortalama 2,9 milyonluk bir nüfusa hitap etmektedir. Ayda ortalama 4000 operasyonun yapıldığı bu kurum 2005-2015 yılları arasında eğitim ve araştırma hastanesi olarak değiştirilmiş ve faaliyetlerine bu isim altında devam etmiştir.2016'ya gelindiğinde ise Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi olarak üniversite hastanesi unvanına sahip olmuştur. O zamandan beri bir üniversite hastanesi olan bu sağlık kurumu günde ortalama 6500 hastayı muayene etmektedir. İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi genel binasındaki yatak sayısına ek olarak 23 adet ameliyathanesi, 63 yataklı yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 46 yataklı erişkin yoğun bakım ünitesi ve 15 yataklı çocuk yoğun bakım ünitesiyle toplamda 836 yatak kapasitesine sahiptir. Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi hakkında fikir edinmek isterseniz, sayfamızda yer alan yorumlara göz atabilirsiniz.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Doktorları ve Tıbbi Birimleri

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi, bünyesinde 7 adet ana tıbbi birim bulunuyor. Bunlar; Eğitim ve Ar-Ge Birimi, Kalite Yönetim Birimi, İdari Birimler, Temel Tıp Birimleri, Dahili Tıp Birimleri, Cerrahi Tıp Birimleri, Özellikli Hizmetler. Temel Tıp Birimleri altında ise Ameliyathane, Biyokimya, Genetik, Kam Merkezi, Mikrobiyoloji ve Patoloji olmak üzere 6 adet ünite yer alıyor. Aynı zamanda Mikrobiyoloji ünitesinde bulunan Kültür, Seroloji, ELİSA, Hematoloji, Parazitoloji ve Acil Mikroboyoloji pokliniklerinde sabah 08:00'dan akşam 17:00'a kadar hizmet alabilmek mümkün. Örneğin bu hastanede 22 parametre kan sayımı yaptırdınız. Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarınızı doktorunuza göstererek size çıktılar hakkında bilgi vermesini sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kurumun internet sitesi üzerinden Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi doktorları, ulaşım bilgileri, hasta taburcu bilgileri, refakatçi bilgileri gibi pek çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Şikayet ve Yorumları

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi ile ilgili aklınıza takılan soruları, şikayetlerinizi, yorumlarınızı ve düşüncelerinizi gerek sayfamız üzerinde anlatarak gerekse kurumla irtibata geçerek yetkililere aktarabilirsiniz. Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi iletişim kanalları arasında 0 216 632 18 18 numaralı santral hattı ve [email protected] e-posta adresi yer alıyor. Bunun dışında Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi web sitesinde hastane binasına nasıl gelineceğiyle alakalı bir ulaşım rehberi de mevcut. Ulaşım tipiniz ister özel araç ister toplu taşıma olsun her ikisi için de alternatifler orada belirtilmiştir. Diğer yandan bu Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Şikayetvar sayfamız üzerinde toplanan gerçek kullanıcı yorumları vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek adında hastane yetkilileriyle doğrudan paylaşılıyor. Santral görevlileri, birim sekreterleri, doktorların tavrı, yanlış müdahale, hijyen sorunları, randevu aksaklıkları ve daha pek çok konu hakkındaki Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi şikayetlerinizi bu sayfadan hem diğer kullanıcılara hem de kurumun bilgisine sunabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi'nde onkoloji bölümü var mı?

Evet, var.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Endokrinoloji sekreteri ile ilgili şikayetimi nereye iletebilirim?

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi birim çalışanlarıyla ilgili sorunlarınızı bu sayfa üzerinden iletebilirsiniz.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi doktorlarıyla ilgili mağduriyetimi kime rapor etmeliyim?

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi doktorlarıyla alakalı şikayetlerinizi buradan yetkililere ulaştırmanız mümkün.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi telefon numarası nedir?

0 216 632 18 18

Farklı bir sorum var.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi ile ilgili tüm düşüncelerinizi ve yorumlarınızı Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Şikayetvar sayfası üzerinden hem diğer kullanıcılarla hem de hastane yetkilileriyle paylaşabilirsiniz.