31 Ekim 2016 #6803539

Ümraniye Devlet Hastanesi Enfeksiyon Kliniği

Sözlerime nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum. Haziran ayından itibaren tedavi olmak için sürekli gittiğim enfeksiyon bölümü Dr. A** s**hanım bana olan tavrı ve davranışları o kadar kötü ve sert. Beni asistan odası denilen yerde muayene etmeye kalktılar. Dr odası gibi bir yerde doğru düzgün eldiven bile yokken. Tepki gösterdiğimde bizi koydular. Dr değiştirmemize rağmen tekrar aynı kişilerle muhatap olmam gerektiği iletildi.


Sadece tedavi olabilmek için sustum, onları o aşağılayıcı tavrını kabul edip. Dr. A** s** hanımla tedaviye başladı. 1 aydır ilaç kullanıyorum ve hasta dosyam oluşmadı. Ne zaman gitsem bir ima, bir aşağılayıcı tavır "aşılara başladın mı? Delirdiniz mi? Beni şikayet etmişsin, sana bakmayacağım "gibi... . Hasta psikolojisinden hiç anlamayan dr. emin olmadığından beni sürekli farklı hasta yönlendirmesi ve tedavi sürecini uzatması beni psikolojik olarak etkiledi.

Cüneyt 10.291 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt28 Ekim 2016

    Başından Beri beni psikolojik olarak etkilemesi ve bana olan tavrı davranışları sebebiyle tüm hasta haklarımı kullaranak gerekli kurumlara şikayetimi yapacağım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön