Ümraniye Belediyesiİstanbul Büyükşehir Belediyesi Yollar Çok Kötü!

Fatma S. |

9168/10 sokak Gündoğdu sitesinde oturmaktayım. Sitemize girmek için kullandığımız merdivenler berbat ve site önündeki yokuştan yürüme zorluğu çekiyoruz. Muhtara defalarca söyledik ama ilgilenmiyor. Lütfen en kısa zamanda bir ekip gönderip bakınız...

Etiketler :

Yol - Kaldırım ve Aydınlatma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  09:17

  Merhaba Fatma hanım,

  Bahse konu şikayetiniz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından incelenmiş olup,belirtmiş olduğunuz sitenin özel alanında bulunduğu için site yönetiminin yetki ve sorumluluğundadır.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz.


  Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • 19 Kasım
  08:41

  Merhaba Fatma hanım,

  Bahse konu şikayetiniz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüze iletilmiştir.Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından gerekli kontrol yapılarak size bilgi verilecektir.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz.  Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Fatma S.
  14 Kasım
  02:11

  9168/10 sokak gündoğdu sitesinde oturmaktayim. Sitemize girmek için kullandiğimiz merdivenler berbat ve site önündeki yokuştan yürüme zorluğu çekiyoruz. Muhtara defalarca söyledik ama ilgilenmiyor. Lütfen en kısa zamanda bir ekip gönderip bakınız. İyi çalışmalar.