28 Ocak 2014 #2260656

Ümraniye Belediyesi'nin Fabrikaya Verdiği İzin

Y. Dudullu Sanatkarlar caddesi Turna sokakta belediyeden izin alınarak ebatlama fabrikası kuruldu. Şikayetimiz olmasına rağmen belediye bu fabrikaya halen çalışma izni veriyor. Ne zaman burası kapatılacak? Merakla bekliyoruz. Her seferinde geçiştirip duruyorlar bizleri kayıt alınmıştır diye. Ne kayıtmış mübarek.


2 seneden fazladır daha bir icraat yok. Ama bilboard'larda Hasan Can efendi "sorun mu var? Çözeriz" demesini biliyor. Çözemediniz gitti mübarekler.

Asım 235 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi31 Ocak 2014

    Merhaba Asım Bey, Bahse konu şikayetiniz Ruhsat ve Denetim Müdürlüğümüzce incelenmiş olup,iş yerinin ruhsatı olmadığından Zabıta Müdürlüğümüz tarafından mühürlenmiştir.İş yerinin Mühür fekki yapmasından dolayı konu savcılığa sevk edilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi28 Ocak 2014

    Merhaba Asım Bey, İletmiş olduğunuz şikayetiniz, 2138679 evrak no.ile Ruhsat ve Denetim Müdürlüğümüze iletilmiştir. Müdürlüğümüz tarafından gerekli çalışma yapılıp sizlere bilgi vereceğiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön