14 Kasım 2015

Ümraniye Belediyesiİstanbul Büyükşehir Belediyesi Yollar Çok Kötü!

9168/10 sokak Gündoğdu sitesinde oturmaktayım. Sitemize girmek için kullandığımız merdivenler berbat ve site önündeki yokuştan yürüme zorluğu çekiyoruz. Muhtara defalarca söyledik ama ilgilenmiyor. Lütfen en kısa zamanda bir ekip gönderip bakınız...

Fatma 224 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi20 Kasım 2015

    Merhaba Fatma hanım, Bahse konu şikayetiniz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından incelenmiş olup,belirtmiş olduğunuz sitenin özel alanında bulunduğu için site yönetiminin yetki ve sorumluluğundadır.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi19 Kasım 2015

    Merhaba Fatma hanım, Bahse konu şikayetiniz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüze iletilmiştir.Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından gerekli kontrol yapılarak size bilgi verilecektir.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Fatma14 Kasım 2015

    9168/10 sokak gündoğdu sitesinde oturmaktayim. Sitemize girmek için kullandiğimiz merdivenler berbat ve site önündeki yokuştan yürüme zorluğu çekiyoruz. Muhtara defalarca söyledik ama ilgilenmiyor. Lütfen en kısa zamanda bir ekip gönderip bakınız. İyi çalışmalar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön