24 Ocak 2014 #2254676

Ümraniye Belediyesi Sokaklarda ki Çöpler!

Armağanevler mah. Altınova sokak ve kesiştiği diğer sokaklarda her akşam düzenli çöp toplama araçlarının geçmesine rağmen çoğu zaman sokaklardaki moloz ve diğer atıklar toplanmayıp çevre kirliliği oluşturmaktadır. Ve her defasında belediyeyi arayıp şikayet etmek bizim işimiz olmadığı gibi belediyenin temizlik işlerinde çalışanlarının sorumluluğunu bilip işlerini yapmasını rica ediyorum.


Ayrıca gezici olarak sokak süpüren çalışanları da izlediğimizde onlarında gerekli temizliği yapmayıp aralarda göze çarpan çöpleri temizlediğini, tamamını almadığını görüyoruz bunun için de gerekli çalışmaların yapılmasını rica ederim. Sokağımızın şu anki hali ekteki fotoğrafta mevcuttur.

Pınar 305 Okunma

Cevaplar

  • Pınar'ın Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

    Gerekli temizliğin yapılmasından ve belediyenin tutumundan dolayı teşekkür ederim.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi25 Ocak 2014

    Merhaba Pınar Hanım, Bahse konu şikayetiniz Müdürlüğümüz tarafından incelenmiş olup,ilgili adreste süpürme ve temizlik çalışmaları program dahilinde yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi24 Ocak 2014

    Merhaba Pınar Hanım, İletmiş olduğunuz şikayetiniz,2136628 evrak no.ile Temizlik İşleri Müdürlüğümüze iletilmiştir. Müdürlüğümüz tarafından gerekli çalışma yapılıp sizlere bilgi vereceğiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön