24 Nisan 2013 #1760284

Ümraniye Belediyesi Sokağımızın Kaldırımlarındaki Dağ Gibi Duran Kaldırım Taşları!

Ümraniye Elmalıkent Mah. Bahçeler Şok. Şaşmazlar Sit. bloğunun önünde yaya kaldırımına yığılmış, tahminimizce belediyeye ait olan ve site yöneticisi tarafından getirtilen kaldırım taşları ve molozlar yürüyüşü engellemekte ve çok çirkin bir görüntü oluşturmaktadır. Ayrıca bu yığın yola da taşmış durumda ve trafiği etkilemektedir.


Site yöneticisinin nasıl temin ettiğini bilmediğimiz bu yığını kendisine söylediğimizde "buradan yürümeyin karşı taraftan yürüyün" gibi bir ifadesi olmuştur. Fakat daha önceki şikayetlerimde olduğu gibi araçlar tüm kaldırımları işgal etmekte ve yayalar özellikle çocuklar araç yolundan yürümektedir. Ayrıca kaldırımlara dikilen bazı ağaçlar da sokulmuştur.

Serkan 63 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi24 Nisan 2013

    Merhaba Serkan Bey, İletmiş olduğunuz şikayetiniz neticesinde,Zabıta müdürlüğümüz ekipleri söz konusu molozların kaldırılması hususunda ilgilisine 3 günlük tebligat uygulamış olup,kaldırılmadığı takdirde cezai işlem uygulanarak tarafımızdan kaldırılacaktır.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi24 Nisan 2013

    Merhaba Serkan Bey, İletmiş olduğunuz 1760284 Referans numaralı talebinizi ilgili Müdürlüğümüze ilettik,en kısa sürede gerekli çalışmalar yapılıp sizlere bilgi vereceğiz.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön