08 Ağustos 2016

Ümraniye Belediyesi Sokağımıza Hız Kesici Yapılmıyor!

Armağan Evler Mah. 23 Nisan Cad. Harman Sokak'ta bulunan park girişlerine 5 senedir hız kesici istiyoruz, yol eğimli olduğu için karşıdan karşıya geçerken hızlı geçen araçlar yüzünden tehlike atlatmaktayız ve akşamları bu yolda yarış yapılıyor. Konuyla ilgili belediyeye defalarca yazı yazmamıza rağmen hep aynı cevabı alıyoruz. Cevaba istinaden araçlar 50 km hız ile gitmesini mahalle aralarında denetleyen yok! Belediye otobüsleri bile uymuyor!

Eğer 50 km ile araçlar gidiyorlarsa hız kesiciyi fark etmemesi mümkün değil. Bu da ayrıca trafik levhasıyla dikkat çekilebilir. Hiçbir aracın herhangi bir aksamı insan canından önemli değil, ayrıca Ümraniye Belediyesine ait bölgelerde pek çok yerde bu hız kesiciler uygulanırken park girişi gibi bir yerde olmasından daha doğal ne olabilir? Konuyla ilgili s*** apartmanı sakinleri 36 daireden sürekli talep gelmesine rağmen kulak arkası etmenizi anlamıyorum!

Guven 431 Okunma

Cevaplar

  • Guven19 Ağustos 2016

    Talebimiz yerine getirilmiştir, teşekkürler

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Merhaba Güven bey, Bahse konu hız kesici talebiniz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüzce incelenmiş olup,belirtmiş olduğunuz adrese program dahilinde hız kesici yapılacaktır. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Merhaba Güven bey, Bahse konu hız kesici talebiniz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüze iletilmiş olup,gerekli kontroller yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön