10 Şubat 2014

Ümraniye Belediyesi Şehit Burak Kurtuluş Caddesi'nde Aydınlatma Yok!

Şehit Burak Kurtuluş Caddesi'nde aydınlatma bir türlü yapılamıyor, çöpler toplanmıyor. Burası gelişmekte olan bir muhit ve çevrenin güzel gözükmesi açısından caddenin aydınlık olması lazım. Gece geç saatte eve girmeye bile korkuyoruz.

Efruz 276 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi11 Şubat 2014

    Merhaba Efruz Hanım, Şikayetiniz Temizlik İşleri Müdürlüğümüzce incelenmiş olup,bahse konu adreste çöp toplama işlemi günlük olarak yapılmaktadır.Aydınlatma ile ilgili olarak Ayedaşa adınıza kayıt oluşturulmuştur. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi11 Şubat 2014

    Merhaba Efruz Hanım, İletmiş olduğunuz şikayetiniz, 2148174 evrak no.ile Temizlik İşleri Müdürlüğümüze iletilmiştir. Müdürlüğümüz tarafından gerekli çalışma yapılıp sizlere bilgi vereceğiz. Aydınlatma ile ilgili talep ve şikayetlerinizi 186 Ayedaş Çağrı Merkezine iletebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Efruz10 Şubat 2014

    Bey değil Hanım.Ama yine de geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön