19 Eylül 2013

Ümraniye Belediyesi Moloz ve Çöp Sorunu!

Mehmet Akif Mah Söğütlü Çayır Sokak (Kadim Dost Sok. ) diye bir sokak var belediye buraya yol asfalt çevre düzenlemesi gibi hizmetleri getirmiyor. Sokak molozdan çöpten pislikten geçilmiyor. Belediye çözüm üretmiyor. Buraya dökülen molozu engellemediği gibi döküleni de almıyor. Çağrı merkezindeki kızlara aratıp sahamız dolu üzgünüz vs vs gibi boş laflar ettiriyor. Vatandaşında elbet aynı şekilde size cevap vereceği zaman gelecektir.

Cengiz 333 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi23 Eylül 2013

    Merhaba Cengiz Bey, Bahse konu talebiniz üzerine Fen işleri müdürlüğümüzün yapmış olduğu çalışmada söğütlü çayır sokakta terki yapılmamış parsel bulunmakta ve parsel maliklerinin tamamı belediyemize gelerek yolun açılması durumunda özel parsele müdahale gerekçesi ile mahkemeye başvuracaklarını bildirmişlerdir.konu ile alakalı yasal engeller aşılamamaktadır. Söz konusu atıklar Fen işleri müdürlüğümüz ile Temizlik işleri müdürlüğümüzün ortak çalışması sonrasında program dahilinde en kısa zamanda kaldırılacaktır. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhaba Cengiz Bey, Talebiniz 2055892 İşlem no. ile Fen işleri müdürlüğümüze iletilmiştir. Konu ile ilgili gerekli incelemeler ve çalışmalar yapılarak sizlere bilgi verilecektir.Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön