01 Nisan 2013 #1716878

Ümraniye Belediyesi Kaldırım İşgali Modern Değnekçiler!

Esenevler Mahallesi Talatpaşa Cd. Atom sk. Ümraniye'de bulunan Sur apartmanı sakinleri kendilerine göre keyfi uygulama yapıp kaldırıma kilit vurarak kendilerine özel park yeri haline getirmişlerdir. Her isteyen kaldırımı işgal edip burası bana ait özel park yeri diyebiliyor mu ? üstelik bununlada kalmayıp yazı aşmışlar eğer buraya aracınızı çekerseniz 155 polisi arar arabanızı çektiririz diye açık açık tehdit ediyorlar polisin adını kullanarak.


Ki yaptıkları kanunda suç değnekçilikden farksız. belediye olarak göz yummamanızı umuyorum ve bugüne kadar geçen 3 haftalık sürecde maddi cezası neyse apartman sakinlerine uygulanmasını istiyorum. lütfen artık bişeyler yapın

Kaan 110 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba Kaan Bey, Bahse konu şikayetiniz üzere,zabıta ekiplerimizin söz konusu adreste yaptığı tespitte bina sahiplerinin kendi arsaları sınırları içerisinde araç parklanmalarını önlemek için tedbir aldığı görülmüş olup,kaldırımda herhangi bir işgale rastlanmamıştır.Söz konusu yerin teknik yönden değerlendirilmesi için talebinizi 1943542 evrak numarası ile Ulaşım hiz.müdürlüğümüze havale ettik,takibini yapıp sizlere bilgi vereceğiz.Ayrıca bölgedeki kişlerin astığı afişler ekiplerimiz tarafından sökülmüş olup takip altında tutulacaktır.Tehdit unsurları için emniyet ekiplerine bilgi vermenizi rica eder,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm teknMerkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba Kaan Bey, Talebinizi Zabıta müdürlüğümüze ilettik, Bahse konu ile ilgili olarak gerekli çalışmalar ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dileriz Hertürlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön