19 Ekim 2016 #6731134

Ümraniye Belediyesi İş Yerimizin Sokağı Çamur Deryası

Yaklaşık olarak 15 günden fazladır sokağımızda İstanbul Büyükşehir Belediyesi yağmur suyu ve atık suları çalışması var. Sokağımızın alt yapı işleri tamamlandı, ancak asfaltlama henüz olmadı. Aracımızı park edemiyoruz, kargo şirketlerine malzeme teslim etmekte zorlanıyoruz. Asfaltlama işinin bir an önce yapılmasını bekliyoruz. Adres: Çakmak Mah. Gedik Sok. Ümraniye - İstanbul.

Harun 607 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba Harun bey, Bahse konu şikayetiniz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından incelenmiş olup,belirtmiş olduğunuz adreste çalışma yapan ilgili kurum İstanbul Büyükşehir Belediyesi İski'ye gerekli bilgiler verilmiştir.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba Harun bey, Bahse konu şikayetiniz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüze iletilmiş olup,gerekli kontroller yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön