03 Eylül 2013 #1991454

Ümraniye Belediyesi İnşaat Gürültüsü!

Çağrı merkezini defalarca aramama rağmen bir türlü aşağıdaki sorun halledilmiyor. Inkılap Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. Yaprak Sk. ( Görkem yapının arkası) 'nda şu an bir ev yapılıyor. Hafta sonları çok erken saatlerde ( sabah 7 gibi) inşaat çalışmaları başlıyor ve mahalle olarak uyuyamıyoruz. Defalarca aradım ve camda belediyenin gelmesini bekledim ama gelen giden olmadı.


İnşaat işçileriyle bile kavga ettim ama belediyeden '' izin '' aldıklarını söylediler. Lütfen bu soruna bir çözüm bulun. Ayrıca aynı sokakta çöpler birikiyor ve ortalığı pislik götürüyor. Hiç sokağı temizleyen bir işçi görmüyoruz.

Aslı 505 Okunma

Cevaplar

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi10 Eylül 2013

  Merhaba Aslı Hanım, Bahse konu şikayetiniz üzere, belirttiğiniz firma yetkililerine ilgili müdürlüğümüz tarafından gerekli cezai işlem uygulanmış olup, düzenli olarak kontroller ve denetimler ilgili müdürlüğümüzce devam etmektedir. Olumsuzluğun tekrar yaşanması durumunda Zabıta Müdürümüz Mustafa Bey'e 0533 380 71 87 numaralı telefondan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Aslı09 Eylül 2013

  Merhabalar, Sanırım ikazlarınız işe yaramadı. Hafta sonu yine sabah 10'dan önce çalışmalar başladı. Pazar sabahı 8:30'da kaynak işi yapılıyordu. Bilgilerinize

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi05 Eylül 2013

  Merhaba Aslı Hanım, Bahse konu talebiniz üzere, belirtmiş olduğunuz adreste ilgili müdürlüklerimizin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde, kare yapı inşaat yetkililerine çalışma saatlerine uymaları noktasında gerekli ikaz uyarılarda bulunulmuş olup, haklarında 04.09.2013 tarihli ve 6082 nolu idari yaptırım karar tutanağı tanzim edilmiştir. Ayrıca belirttiğiniz bölgede temizlik ekiplerimiz tarafından günlük düzenli olarak çöp alımı ve süpürme çalışmaları yapılmaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi03 Eylül 2013

  Merhaba Aslı Hanım, Talebiniz üzere, firma yetkililerine 5326 sayılı kanunun 36.maddesi gereği ile işlem başlatılmış olup, zabıta müdürlüğümüzce takibi yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön