08 Ekim 2016

Ümraniye Belediyesi Gece 03.00'e Kadar Halı Saha Gürültüsü ve Zabıtanın Görevini Yapmaması!

Ihlamurkuyu Mahallesi, Malazgirt CD. N4b adresinde Spor Center diye bir halı saha var. Gece 03.00'e kadar 'brandalarını açarak' top oynatıyorlar. Brandalar kapansa gene bir nebze çekilebilir. Önce beyaz masayı aradım, belediyenizin numarasını verdiler. Belediyeyi aradım, gece saatinde yaparlarsa arayın zabıta anons geçsin hemen müdahale edip durdururlar dedi. Arıyorum 2 gecedir güvenlik anons yaptım diyor ama ne gelen var ne giden ne de duran.

Gece görev yapan zabıta o kadar mı yoğun ki çıkıp 2 adım yere gelip bari brandanızı indirin diyemiyor. Burada evlere karşı açmışlar brandayı, bağırış çağırış, sinkaflı küfürler. Yahu bir belediye bu işe çözüm bulmayacaksa neye bulacak? Beyaz masa devre dışı, çözüm merkezi devre dışı, zabıta devre dışı. Kime anlatalım arkadaş derdimizi. Bu vatandaş bu kadar sahipsiz mi, neye yarıyor o koca bina dolusu insan?

Serbay 681 Okunma

Cevaplar

  • Serbay13 Şubat 2017

    Öncelikle teşekkürler. Dediğiniz gibi brandalar kapatıldı. Onca başvuruma rağmen müdahale edilmemesi beni üzmüştü. Keşke burada afişe edilmeseydi. Yine de yozlaşmamış olduğunuzu bilmek güzel.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi11 Ekim 2016

    Merhaba Serbay bey, Bahse konu şikayetiniz Zabıta Müdürlüğümüz tarafından incelenmiş olup,belirtilen adresteki halı sahada yapılan kontrolde brandaların açık olduğu ve ilgilisi yaz sezonunun bittiğini ve bugün (11/10/2016) kapatacaklarını tarafımıza beyan etmiştir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi10 Ekim 2016

    Merhaba Serbay bey, Bahse konu şikayetiniz Zabıta Müdürlüğümüze iletilmiş olup,gerekli kontroller yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön