20 Mart 2013 #1697070

Ümraniye Belediyesi Çöp Konteynırı!

Çakmak Mahallesinde pek çok sokakta çöp konteyneri bulunmadığından , erken saatte kaldırımlara bırakılan çöpler dağılmakta ve kötü bir görüntü oluşmaktadır. (Orn. Gül Sokak ) Ayrıca sokaklarda bulunan tek-tük konteynerler tüm sokak , hatta çevre cadde sakinleri ve esnaf tarafından kullanılmakta olup bir tane konteyner yeterli olmadığı için çöpler taşmakta ve etrafa yayılmaktadır.
(Orn. yeni adıyla Gurbet Sokak )


Uygun ambalajlarla , uygun saatlarde ve doğru şekilde ağızları kapatılmadan etrafa bıraklılan çöpler nedeniyle , havalar işindıktan sonra ölüsabilecek problemleri sizlerin takdirine bırakıyorum.

Lale 1.185 Okunma

Cevaplar

 • Lale26 Mart 2013

  teşekkürler , iyi çalışmalar

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi26 Mart 2013

  Merhaba Lale Hanım, Temizlik işleri müdürlüğümüze bilgi verdik sokağınızda yarın çalışmalar başlayacaktır.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi21 Mart 2013

  Merhaba Lale Hanım, Biz teşekkür eder,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Lale21 Mart 2013

  ilginiz ve bilgilendirmeniz için teşekkürler iyi çalışmalar

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi21 Mart 2013

  Merhaba Lale Hanım, Bahse konu talebiniz üzere,Temizlik işleri müdürlüğümüz belirttiğiniz sokakta ve civar sokakalarda vatandaşlarımızın çöp çıkarma saatlerine uymaları konusunda sticker ve anons çalışmaları yapacaklardır.Ayrıca belirttiğiniz sokakalara ilave olarak çöp konteynırları verilecektir.Bilginize sunar iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön