06 Eylül 2013 #1997011

Ümraniye Belediyesi Çöp Kamyonlarının Gürültüsü!

Yukarı Dudullu Nato yolunda oturmaktayım. Çöp kamyonlarının yaptığı aşırı gürültü insanları rahatsız etmektedir. birde neden saat 12 ve 1 arası çöp toplanıyor. bu biriminizin başındaki kişi acaba o saatte çocukların ve insanların uyuduğunu bilmiyor mu? Ayrıca bazen sabah saat 8 dede çöp toplanıyor. neden?. akşam yapılan gürültü yetmiyor mu? Size tavsiyem bol bol reklam yapacağınıza insanların bu şikayetlerine biraz önem verin.

Bülent 163 Okunma

Cevaplar

 • Bülent'in Teşekkür Mesajı31 Aralık 2015

  Çöpleri erken almaya bsşladığınız için teşekkür ederim.

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi10 Eylül 2013

  Merhaba Bülent bey, Önerilerinizin değerlendirilmesi için ilgili müdürlüğümüze iletiyoruz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Bülent10 Eylül 2013

  ne güzel.herşeye bir cevabınız var.insanların rahatsızlıkları sizi zerre kadar üzmüyor.biz diyoruzki çöp kamyonlerınız gece saat 1 de çöp topluyorlar.rahatsız oluyoruz.siz diyorsunuzki trafik yoğunluğu oluyor.trafik yoğunluğu akşam 21 00 dedinmi biter.ama nedense caddede bir kaç firma var .onların çöpü özellikle geç alınıyor.siz o firmaları elemanlarınıza sorun söylesinler.MADEM TRAFİK YOĞUNSA ÇÖP KAMYONLERINIZIN SAAT SABAH 8 DE NATO YOLUNDA NE İŞİ VAR.

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi09 Eylül 2013

  Merhaba Bülent bey, Bahse konu talebiniz üzere, Ümraniye genelinde, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi kararı doğrultusunda trafik yoğunluğu olmadığı akşam ve gece saatlerinde çöp toplama programı icra edilmektedir. Program genelinde aksamalara neden olacağından programda değişiklik yapılamamaktadır. Önerilerinizin değerlendirilmesi için ilgili müdürlüğümüze iletiyoruz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön