09 Nisan 2016

Ümraniye Belediyesi Sokağın Ortasına Kereste Yığma ve Kereste Nakliyesi!

Daha önce de bu platformdan şikayet ettim zabıtlar gelip inceledi fakat bana sokağın ortasında forklift ile nakliye yapılmadığını ve herhangi bir tehlikeli iş bulunmadığı söylendi. Bu kanıya nasıl vardılar anlayamadım ama bu sefer kanıtla yazıyorum şikayeti. Bu sefer ne denecek merak ediyorum. Şu an bu yazıyı yazarken kaldırımı işgal etmiş koca keresteler duruyor. Bu mahalle sanayi bölgesi değildir. Konut bölgesidir ve konut bölgesinde bu tür işler yapılmaz diye biliyorum. Sokağın ortasında forklift ile tır'a kereste taşımak nedir? Lütfen bu konuyla derinden ilgileniniz.
Yukarı Dudullu Mahallesi NATO Yolu Caddesi Deniz Sokak Ümraniye / İstanbul
Yıldızlar Kereste Entegre ve Arslanoğlu Kereste.

Mehmet 354 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi16 Nisan 2016

    Merhaba Mehmet Ayhan bey, Bahse konu şikayetinize istinaden ilgili iş yerine gidilmiş olup,Zabıta Müdürlüğümüz tarafından yapılan ruhsat kontrolünde iş yeri ruhsatının olduğu tespit edilmiştir.Belirtmiş olduğunuz kaldırım işgalleri konusunda iş yeri yetkililerine gerekli ikaz ve uyarılar yapılmıştır.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi11 Nisan 2016

    Merhaba Mehmet Ayhan bey, Bahse konu şikayetiniz Zabıta Müdürlüğümüze iletilmiş olup,gerekli kontroller yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön