Ümraniye Belediyesi Sokağın Ortasına Kereste Yığma ve Kereste Nakliyesi!

Mehmet Ayhan B. |

Daha önce de bu platformdan şikayet ettim zabıtlar gelip inceledi fakat bana sokağın ortasında forklift ile nakliye yapılmadığını ve herhangi bir tehlikeli iş bulunmadığı söylendi. Bu kanıya nasıl vardılar anlayamadım ama bu sefer kanıtla yazıyorum şikayeti. Bu sefer ne denecek merak ediyorum. Şu an bu yazıyı yazarken kaldırımı işgal etmiş koca keresteler duruyor. Bu mahalle sanayi bölgesi değildir. Konut bölgesidir ve konut bölgesinde bu tür işler yapılmaz diye biliyorum. Sokağın ortasında forklift ile tır'a kereste taşımak nedir? Lütfen bu konuyla derinden ilgileniniz.
Yukarı Dudullu Mahallesi NATO Yolu Caddesi Deniz Sokak Ümraniye / İstanbul
Yıldızlar Kereste Entegre ve Arslanoğlu Kereste.

Etiketler :

Ruhsat ve İzin İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  14:59

  Merhaba Mehmet Ayhan bey,

  Bahse konu şikayetinize istinaden ilgili iş yerine gidilmiş olup,Zabıta Müdürlüğümüz tarafından yapılan ruhsat kontrolünde iş yeri ruhsatının olduğu tespit edilmiştir.Belirtmiş olduğunuz kaldırım işgalleri konusunda iş yeri yetkililerine gerekli ikaz ve uyarılar yapılmıştır.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz.

  Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • 11 Nisan
  08:45

  Merhaba Mehmet Ayhan bey,

  Bahse konu şikayetiniz Zabıta Müdürlüğümüze iletilmiş olup,gerekli kontroller yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz.


  Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.