30 Ağustos 2013

Ümraniye Belediyesi Kaldırımlar İşgal Ediliyor!

Daha önce belediye sayfasına belirttiğim şikayet sonucu denetleme yapıldı fakat bir sonuç alınamadığını gördüğümden yazıyorum. İstanbul'umuzun gelişmekte ve büyümekte kesinlikle öncü olan ilçesi Ümraniye'de maalesef ki hala çağ dışı kalmış bir kaldırım işgaliyesi var. Hemen hemen bütün giyim mağazaları restoranlarda bir yola taşma kaldırım işgali ve yürümeyi engelleyici stantlar söz konusu.

Alemdağ Caddesi Çarşı bölgesi ve ara sokakları vatandaş kullanımı için zaten dar iken bu durumlar karşısında neredeyse yürüyüş için imkansız hale geliyor. Gereken incelemenin yapılmasını arz ederim.

Süleyman 91 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi03 Eylül 2013

    Merhaba Süleyman Bey, Talebinizi ilgili müdürlüğümüze iletiyoruz, konu ile ilgili gerekli çalışmalar yapılıp sizlere bilgi vereceğiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz

  • Süleyman03 Eylül 2013

    Alemdağ caddesi Atatürk mahallesi bölgesinde cadde üzeri alışveriş mağazalarının birçoğu standlarını dışarıya kuruyor.rahatsız olduğumuz bölge ağırlıkta bu noktalar.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi02 Eylül 2013

    Merhaba Süleyman Bey, Bahse konu talebiniz üzere, zabıta ekiplerimiz sürekli Ümraniye genelinde rutin denetim ve kontrollerini yapmaktadır. Özellikle araç kaldırım işgalleri ile ilgili olarak zabıta müdürlüğümüz ve ilçe emniyet müdürlüğü sürekli olarak koordineli çalışmalar yapmaktadır. Belirtmek istediğiniz bir bölge veya koordinat varsa bizlere iletmeniz halinde gerekli çalışmaların yapılması için ilgili müdürlüğümüze bilgi vereceğiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön