05 Mart 2014

Ümraniye Belediyesi Kaldırım Kenarları Boş Bırakıldı Çukurlar Oluştu!

Dumlupınar caddesindeki kaldırım yapımından sonra yol kenarlarını asfalt ile kapatmadı Ümraniye Belediyesi seçimden önce yapılmasını temenni ediyoruz. Ümraniye Atakent Dadaloğlu sokak akşam geçerken iki tane tümsek çıktı karşımıza arabada baya sarsıntı geçirdik uyarı levhası yok tümsekler de işaretler görünmüyor. Tümseği de sanki birisi koymuş belediyenin haberi bile yoktur.

Tümseği yapandan şikayetçiyiz! İnkilap Mah. Uslu sokak ta anlam veremediğimiz ters yöne tabelası konulmuş belediye tarafından sokağın sonuna da polis konuluyor sürekli, Belediye
encümeni mi oturuyor burada halka sorulmuş mu acaba bu durum trafiğin olmadığı bir yere polis koymak ne demek seçimden önce cevap istiyoruz.

Sedat 218 Okunma

Cevaplar

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi09 Mart 2014

  Merhaba Rıza Bey, iletmiş olduğunuz bahse konu yön levhaları ile ilgili şikayetinizi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masaya 153 Nolu telefondan bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Sedat08 Mart 2014

  Cevabınız için tşk ederim. Yalnız ibb nin yapmış olduğu tek yön çalışması yanlış olduğunu kime bildireceğiz? bahse konu inkilap mahallesi uslu sokak ters yön olması bizi minibüs ve otobüs yoluna yönlendiriyor buda devlet hastanesinde yoğunluğa sebep oluyor. ibb ters yön tabelası koyduğu halde yine o sokak kullanılıyor ve kullanılacaktır. Bu uygulamayı bence Dumlupınar, İnkilap, Karabekir ve Topağacı Mahallerine bir sormanız gerekirdi. Yanlış bir uygulama tşk

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi07 Mart 2014

  Merhaba Rıza Bey, Bahse konu şikâyetinizde belirtmiş olduğunuz, Dumlupınar caddesi asfalt yama programına alınmıştır. Atakent mahallesi Dadaloğlu caddesi üzerinde tranşelerin daha sonra çökmeleri de gözetilerek asfalt yaması yapılmıştır. Dadaloğlu caddesindeki hız kesiciler Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından boyanarak görünür hale getirilecektir. İnkilap Mahallesi Uslu sokağın dar olması ve Adem Yavuz caddesi ile hatip caddesi kesişimindeki trafik ışıklarına girmek istemeyen araçların Uslu sokakta yoğunluk yapmaması için İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından tek yön yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi05 Mart 2014

  Merhaba Rıza Bey, İletmiş olduğunuz şikayetiniz, 2165514 evrak no.ile Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüze iletilmiştir. Müdürlüğümüz tarafından gerekli çalışma yapılıp sizlere bilgi vereceğiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön