27 Ekim 2016

Ümraniye Belediyesi Kaldırım Çalışması Bitmek Bilmiyor!

Ümraniye Belediyesi tarafından yıllardır unutulmuş olan Aşağı Dudullu'da yaklaşık 1 ay önce başlatılan kaldırım çalışması ne hikmetse bitirilemiyor. Bitirilen yerlerde temizlenmediği için İstanbul'un göbeğinde köy hayatı sürdürmeye çalışıyoruz. Yan sokağımızda açık bırakılan rögar kapağını sokak sakinlerinden 2 bayan kapatmaya çalışıyor. Çalışanlardan eser yok her şey yarım yamalak, her yer pislik içinde. Daha önce beyaz masaya da şikayetimi iletmiştim. 4 kez ilettiğim şikayetin sonucunda hiçbir çözüm sağlanamadı. Şu an başlayan yağmurla çamur deryasından evimiz ve işimize pislik içinde gitmek zorunda olacağız. Ümraniye Belediyesi'nin hizmet vermediği sokaklara hizmet vermemesi daha hayırlı. Temiz olan sokağımızı geri istiyoruz. Kaldırımları söküp alabilirsiniz.

Yaman 645 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi23 Kasım 2016

    Merhaba Yaman bey, Bahse konu şikayetiniz Fen işleri Müdürlüğümüze iletilmiştir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba Yaman bey, Bahse konu şikayetiniz Fen işleri Müdürlüğümüze iletilmiş olup,gerekli kontroller yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep,Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön