Ümraniye Belediyesi Çocuk Parkında Zararlı Kişiler!

Ersin A. |

Mehmet Akif Mah. Okay cad. Mehmet Akif Ersoy Çocuk Parkı. Yapılalı 2, 5 sene oldu. Keşke bunun yerine Kültür Merkezi yapılsaydı. Her akşam alkol alan küçük yaş büyük yaştaki gençler hepsi bu parkta. Zararlı madde içenler de oluyor. Parkın aşağısına kadar iniyorlar. Gürültü patırtılar da cabası. Parka yakın o kadar çok bina var. Evlerde oturulmuyor.Dün akşam Kandil gecesi. camıma parktan sert bir cisim attılar. Bıktık bu gerginliklerden.

Ataşehir Palladıum oraya Ataşehir belediyesi Bülent Ecevit parkına bir park yapıldı. Helal olsun. Güvenlikli çok güzel. Hiç böyle olaylar olmuyor. Lütfen belediye park bahçe müdürlüğünüz kesin bir çözüm bulsunlar. Her seferinde aynı cevap . Bıktık artık bıktık.

Etiketler :

Gürültü Kirliliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 06 Haziran
    14:46

    Merhaba Ersin bey,

    Bahse konu şikayetiniz üzere, Talebinizi ilgili müdürlüğümüze iletiyoruz. Ayrıca güvenlik önlemleri ile ilgili olarak İlçe emniyet müdürlüğüne ilettiğiniz konuyla ilgili olarak güvenlik tedbirleri ile ilgili bilgi veriyoruz.

    Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.