07 Mayıs 2013

Ümraniye Belediyesi Çevre Düzenlemeniz Çok İlkelce!

Ümraniye'de sanayi sitesine girerken kaldırıma gömülmüş demir parçası ayakkabımı jilet gibi kesti. Ayakkabımı 189 tl ye almıştım. suan giyilecek halde değil çok kötü bir görüntüsü var. O demiri oradan neden kaldırmadınız benim zararımı kim giderecek. Ne kadar ilkel bir belediyesiniz. Sizi tüm millete şikayet ediyorum küçücük bir demir parçasını kaldırımdan sökememişsiniz.

Mehmet 87 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet20 Mayıs 2013

  benim üzeri kesilen ayakkabımı alacakmı ümraniye belediyesi?

 • Mehmet14 Mayıs 2013

  Ben diyorum ki benim MADURİYETİMİ giderecek misiniz? Belediyenizin ihmalkarlığı yüzünden 180 tl lik ayakkabımın üzeri kesildi. ÜMRANİYE BELEDİYESİNİN ihmalkarlığı yüzünden oldu bu. Anlamanız için tekrar söylüyorum maduriyetim giderilecek mi ???

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Merhaba Mehmet bey, Belirttiğiniz bölgedeki yaşadığınız olumsuzluğun tekrardan yaşanmaması için,ilgili müdürlüğümüze bilgi veriyoruz.Gerekli çalışmalar yapılacaktır.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Mehmet14 Mayıs 2013

  istanbulda yasamıyorum sadece gezmeye geldim oraya pek bilmem de oraları sadece pejo tamircisine üst taraftan bir yol giriyor o yola girerken kaldırım var o kaldırımda bulunan bir demir parcası ayakkabıma zarar verdi siz zararımı giderebilecekmisiniz

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Merheba Mehmet bey, Öncelikle size daha iyi yardımcı olabilmemiz için,olumsuzluğun yaşandığı bölge ve adresi açık bir şekilde iletebilirseniz.Sizlere yardımcı olabiliriz.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Hertürlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön