30 Nisan 2015

Ümraniye Belediyesi Bize Ait Arsa Payına Yaptığımız Otoparka Şikayet!

Apartmanımız bitişik binalardan çok sonra ve belediyenin talimatı üzere 3.5 m geriye çekilerek yapılmıştır. Dikdörtgen şeklindeki bu alanın boyu da ortalama 20m. bu alana yaptığımız otoparkı bir şahsın şikayeti üzerine belediye zabıtaları yıkmak ve ceza yazmakla tehdit etmişlerdir.

Yapı kontrolde park alanı görülen yerin dışında olan otopark yeri belediyenin zamanında güncelleme yapmaması dolayısıyla görülmemektedir. Oysa karşımızda, ilerimizde boydan boya çitle, duvarla bu alanlara el konulmuşken, fatura sadece bize çıkarılmak istenmiştir. Haklıyız, lütfen yardımınızı bekliyoruz.

Ziya 490 Okunma

Cevaplar

  • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi03 Kasım 2015

    Sayın Ziya Bey. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

  • Ziya'nın Teşekkür Mesajı21 Mayıs 2015

    ''Turksel'' konusundaki yardımınızdan ötürü çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Bir insandan Allah razı olduktan sonra ona daha ne lazım. İnşallah razı olduğu kullardan oluruz. Mümkün mertebe diğer şikayetlerim ve sair vatandaşların şikayetlerine de çözüm dileğiyle sağlık ve esenlikler, en kalbi selam ve sevgiler.

  • Ziya16 Mayıs 2015

    Belediye nezdinde etkili ve yetkililer görmemiş ve ya görmemezlikten gelmiş, çıkmaz sokakta herkes (her bin) binasın önünü bir şekilde çevirmişken. Resimde görüldüğü üzere binamızın arkasındaki otopark demir ve zincirlerini kesip yok eden zabıta ekipleri maalesef diğer ihlallere dokunmamıştır. Ahlak, görgü, hukuk, din kurallarının hiç birine sığdıramadığımız bu tutum ve davranışla ilgili olarak sizden ve etkili yetkili, sağduyulu herkesten yardım bekliyoruz. Olur ya, emsal davalara da yardımcı olmuş oluruz. Aksi halde Allah'a havale ediyoruz. o, işini bilir, zerre kadar adaletsizlik yapmaz, gerekeni yapar. Yeter ki, sabredelim. Sağlık ve esenlikler, en kalbi selam ve sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön