18 Aralık 2013

Ümraniye Belediyesi Açlıktan Ölen Sokak Hayvanlarına Bir Çözüm Bulun!

Ümraniye site Mah. Sancar sk. ve çevresinde çok sayıda kedi ve köpek her gün açlıktan ve hastalıktan hayatlarını kaybediyor. Bu konuda Ümraniye Belediye başkanına defalarca mail yazmama ve çözüm merkezini aramama rağmen son derece ilgisiz ve sessiz kalmışlardır.

Son 1 ay içinde veterinerlik birimleri de dahil olmak üzere hiç bir şahsa ulaşamadım. Sokaklarında yavaş tabelası bile olmayan site mah. ve çevresi onlarca hayvanı ezerek hayatlarına kastetmektedir.

Yetkililerin duyarlı olmalarını ve diğer belediyelerin yaptığı gibi sorumluluklarını yerine getirmelerini bekliyorum..

Eylül 230 Okunma

Cevaplar

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi23 Aralık 2013

  Merhaba Eylül Hanım, Ümraniye Belediyesi olarak, sokak hayvanları sorununun temelde çözüme kavuşturularak çevre ve halk sağlığının korunması amacıyla; başta evcil hayvanlar olmak üzere tüm hayvanların insan ve doğa kaynaklı mağduriyetlerinin önlenmesini, Etolojik ihtiyaçlarına göre sağlıklarının korunması hususunda gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Eylül23 Aralık 2013

  hiç bir çalışma ve faaliyet gerçekleşmedi.

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi20 Aralık 2013

  Merhaba Eylül Hanım, Ümraniye Belediyesi olarak, sokak hayvanları sorununun temelde çözüme kavuşturularak çevre ve halk sağlığının korunması amacıyla; başta evcil hayvanlar olmak üzere tüm hayvanların insan ve doğa kaynaklı mağduriyetlerinin önlenmesini, Etolojik ihtiyaçlarına göre sağlıklarının korunması hususunda gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. İstanbul büyükşehir belediyesi sınırları içerisinde trafik tabela çalışmaları Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır.2918 sayılı karayolları kanunun 100'ncü maddesine göre şehir içi yollarda hız sınırı 50 /km ile sınırlanmaktadır. Hız sınırına uymayan araçlar için gerekli denetimin yapılması için İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne başvurulması gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

 • Ümraniye Belediyesi Temsilcisi18 Aralık 2013

  Merhaba Eylül Hanım, İletmiş olduğunuz şikayetiniz, 2109683 evrak no.ile Veteriner İşleri Müdürlüğümüze iletilmiştir. Müdürlüğümüz tarafından gerekli çalışma yapılıp sizlere bilgi vereceğiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Her türlü Talep, Şikayet ve Önerileriniz için 444 9 822 numaralı hattımızdan 7 gün /24 saat Çözüm Merkezimize Ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön