31 Ağustos 2016

Ulusoy Seyahat'in Kalitesi Dibe Düşmüş.

22 Ağustos 23:30 Ankara'dan Antalya'ya seyahat ettik. Sorunlara gelirsek:
1. içecek yiyecek servisi berbat. Yiyecek bir şey sadece sabah 6'da verildi, o da saçma sapan bir kek, başka seçenekler yoktu.
2. wireless var görünüyordu. Muavine şifreyi sorduğumuzda verdi, fakat o şifreyi bir türlü kabul etmiyordu. Tekrar bu sorunu muavinle paylaştığımızda ise aldığımız cevap bilmem oldu. Yani hiç ilgilenmedi.
3. otobüs aşırı kalabalık bir dinlenme tesisinde durdu. Dışarısı şam pazarı gibi Türk-Arap karışımı bir kalabalık, otobüs park etmesi için 5 dk otobüsün içinde başka bir otobüsün parktan çıkmasını bekledik. Tuvaletler paralı ama kullanılmayacak kadar pisti. Otobüsün durduğu yerin önünde haftalardır oradan alınmamış ve ağır koku yapan çöpler vardi.
4. yolculuğun son 2 saatinde otobüs yavaş gidiyordu, fazlasıyla yavaş. Ulusoy mu? Bir daha asla!

Armand 511 Okunma

Cevaplar

  • Armand31 Ağustos 2016

    Yine klasik laflar. Ancak özür. Çözüm odaklı değil. Artik ne kendim kullanacagim ne de ailem ve arkadaşlara kullandirtacagim. mümkün olduğu kadar da uzak cevreme de onermeyecegim.

  • Ulusoy Seyahat Temsilcisi31 Ağustos 2016

    İlknur Hanım Merhaba; Yaşamış olduğunuz sıkıntılı olaydan dolayı özür dileriz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilecek olup tekrarlanmaması adına gerekli aksiyonlar alınacaktır. Tekrar üzüntülerimizi bildirir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön