25 Şubat 2016

Ulusoy Seyahat Ucard Hizmetleri Sorunu!

Bir süredir kullanmakta olduğum Ulusoy Seyahat'e ait ucard hizmetinde birikmiş puanlarımla bilet satın almak istediğimde bu hizmetin kaldırıldığı belirtildi. Üstelik hiçbir bir bilgilendirme yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda uygulamanın sonlandırıldığını ve puanların silineceğini söylediler.

Halbuki yaklaşık yine bir hafta önce yine puan ile işlem yapmak istediğimde müşteri hizmetleri bir bilet almaya yeterli puanınız olmadığı için işlem olmuyor dedi. Ben de para ile bileti satın aldım. Bu kez puanım fazla olmasına rağmen sistem hata verdi (uygulamanın bittiğine dair bir hata mesajı ya da uyarıda yok). Müşteri hizmetlerini arayınca durumu öğrendim.

Ayrıca internet hizmetlerinde hala puan ile bilet satın alma işlemi yapılabildiği halde bir hata mesajı ile bu engelleniyor. Birikmiş puanlarımızın kullanılması için son süre verilmesi gerekirdi.

Tarık 212 Okunma

Cevaplar

  • Ulusoy Seyahat Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Merhabalar, Yaşadığınız sorun için öncelikli olarak özür dileriz. U kart puan kullanımı her araçta belirli bir sayıda yapılabildiği için kullanım gerçekleştirememiş olabilirsiniz. Daha sonraki seyahatlerinizde puanlarınızı kullanabilirsiniz. Tekrar özür dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön