18 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10799029

Ulusoy Seyahat Mecidiyeköy Şubesi Yetersiz!

Cumartesi sabahı olan otobüsümün servis bilgilerini alabilmek için, önce Taksim şube, sona Şişli şubelerini sırayla aradım. Geçersiz numara dendi ki numaraları kendi sitelerinden aldım. Çağrı merkezi numaralarını aradım (0850 811 1 888), yetkili birine ulaşamadım. Bütün bunlar 1 saat sürdü.


Ardından Mecidiyeköy şube'yi aradım, sadece "mecidiyeköy" diyerek biri açtı. Derdimi anlattım, otobüsümün Alibeyköy kalkış saatini söyledim, servisin kaçta hareket ettiğini öğrenmek istediğimi belirttim. "servis yok" dedi. "anlamadım, nasıl servis yok? " dedim, o saatte servis yok dedi ses yine. Dalga mı geçiyorsunuz, bilet alırken nasıl bilgilendirme olmaz, ne demek servisin olmaması dedim. Bas bas bağırmaya başladı bu insan. Bana bu şekilde bağıramazsın deyip kapattım telefonu.


Aradan bir cep numarası aradı, ismini sordum, onur dedi, aynı kişi değilmiş, emin değilim. Arkadaşının ismini vermedi, yanlış bilgi aktardığını, servis olduğunu söyledi. Şikayet edeceğimi, kendisinin ismini de paylaşacağımı belirttim.


Arkadaşının o bağırmasını duymasa beni ayrı bir numaradan araması mümkün değil. O çalışanın hem üslubundan hem de yanlış bilgi vermesinden hem de yardım etmek için hiçbir şey yapmamasından şikayetçiyim. Firmanın da verdiği tüm numaraların yanlış olmasından ayrıca şikayetçiyim.

Ece Ece 597 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler