Ulusoy Seyahat ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ulusoy Seyahat İle Kötü Bir Yolculuk Hatırası

520görüntüleme
Derya
Derya 16 Ağustos 2020 17:13

Dün Bodrum İstanbul yolculuğu yaptık saat 11.00 Esenler aracı ile. 4 kişiydik fakat Corona yüzünden 5 koltuk aldık. 3 tekli 1 ikili. Öncelikle binerken ateşimiz ölçülmedi. Maske konusunda yolcular çok rahattı. Bir bey 17 numarada oturan yaşı da 60 imiş bütün yol boyunca 12 saat boyunca hiç durmadan telefonla konuştu ve maske takmadı. Uyarılara da aldırış etmedi. Şayet bu yolculuktan sonra birimize bir şey olursa bunun sorumlusu firmadır. Adama söz geçiremedikleri için. İndirmeleri gerekiyordu yolcuyu. 

Bu arada 5 koltuğun 1 tanesinde TV çalışıyordu. Şarj yerleri 4'ününde bozuktu. Bodruma giderken Kamil Koç turizm ile gittik. Mükemmel bir yolculuk geçirdik. Hijyen konusunda süperdiler. İkramlar paketli ve lezzetli idi. Ulusoy'dan tek memnuniyetimiz şoförler ve muavindi. Geri kalan araçlar dökülüyor. Hiç memnun kalmadık. İşin komik tarafı servis var yazan internet sitesinde Esenler'e vardığınızda bu saatte ArenaPark servisimiz yok denildi. Sefaköy'e gidin oradan taksiyle geçin gibi bir cevap aldım. Kulağımızı tersten tutmamızı istediler 🤔. 

Ben servis var ve köklü bir firma diye sizden bilet aldım. Fakat bir daha Allah düşürmesin asla almam. Baştan aşağı yenilenmeniz gerekiyor. Bu yolculuktan sonra şunu anladım en iyi firma K***. Sizin adınıza çok üzüldüm. Senelerdir Ulusoy'dan şaşmazdım. Ayrılık size pek yaramamış anlaşılan.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler