27 Ekim 2015

Ulusoy Seyahat Çeşme Seferini İptal Etti!

Ulusoy Seyahat, 28.10.2015 saat 22:00 İstanbul - Çeşme seferini, 23.10.2015 tarihinde iptal ettiğini bana bildirdi. Çeşme'den Yunanistan'a geçeceğim için, zor durumda kaldım ve tatil planımı değiştirmek zorunda kaldım.


Yurtdışına çıkabilmek için sabah saat 8:00'de Çeşme'de olmak zorundayım ve ona göre plan yaptım. Sadece 5 gün önce haber verip, bizim hangi yollardan Çeşme'ye ulaşmamızı düşünüyorlar. Seferde yeterli doluluk yoksa, en başından satış yapmayıp sadece rezervasyon almaları gerekirdi.
Ben şimdi İstanbul'dan Çeşme'ye arabamla gidip, Çeşme'den İstanbul'a dönüşümü otobüsle yapmak durumundayım.


Bu plan değişikliği ve sorumsuzluğun bir açıklaması olmalı!

Kaan 218 Okunma

Cevaplar

  • Ulusoy Seyahat Temsilcisi07 Ekim 2016

    Kaan Bey Merhabalar. Yaşamış olduğunuz olumsuzluklar için özür dileriz. 1 Nisan 2016 tarihi itibaren Ulusoy firması olarak yeni bir yönetim çalışması içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalar içerisindeyiz. Yeni araçlar yeni seferler araç içi personeller vs.. Çok yakında eski kalite ve güveni ile hizmet veren Ulusoy olarak siz değerli yolcularımız ile yola devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. (Bu bilgiler siz değerli konuklarımıza geri dönüşüm sağlamak içindir ve yazdığınız yazıya geri dönüşüm yapılmadığı için sizlere bilgilendirmek amacıdır)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön