02 Ocak 2015

Ulusoy Seyahat Çalışanları Montuma El Koydu Geri Vermediler!

Ekim Ayında Ankara AŞTİ'den İstanbul Alibeyköy'e seyahat ettim. Alibeyköy'de otobüsten inip evime doğru giderken fark ettim ki montumu otobüste koltuğumun üstündeki bölmede unutmuştum. Ulusoy Seyahat'i aradım, konuyla ilgilenip bana geri döndüler, montumun bulunduğunu, Alibeyköy'e getirildiğini, gidip alabileceğimi söylediler.


Birkaç gün sonra gideceğimi belirttim ve gittim; mont yoktu! Merkez ofis, depo, otobüsler, garajlar. Ne kadar yer varsa arandı ancak mont bulunamadı. Bununla birlikte sayısını unuttuğum kadar şikayet başvurusu yaptım ancak hiçbirine geri dönüş yapmadılar.


2 aya yakın uğraştım, sonunda 1 bey arayıp montunuz yok, bir şey yapamıyoruz dedi. Sonuçta montum ortadan kayboldu!

Anıl 1.542 Okunma

Cevaplar

  • Ulusoy Seyahat Temsilcisi09 Ekim 2016

    Anıl Bey Merhabalar. Yaşamış olduğunuz olumsuzluklar için özür dileriz. 1 Nisan 2016 tarihi itibaren Ulusoy firması olarak yeni bir yönetim çalışması içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalar içerisindeyiz. Yeni araçlar yeni seferler araç içi personeller vs.. Çok yakında eski kalite ve güveni ile hizmet veren Ulusoy olarak siz değerli yolcularımız ile yola devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. (Bu bilgiler siz değerli konuklarımıza geri dönüşüm sağlamak içindir ve yazdığınız yazıya geri dönüşüm yapılmadığı için sizlere bilgilendirmek amacıdır

  • Anıl28 Ocak 2015

    Hizmet sektörü içinde bulunan, en ilgisiz, alakasız, samimiyetsiz ve günü kurtarma peşinde olan bir işletme.

  • Anıl05 Ocak 2015

    Seyahat dediğiniz zaman akla gelen en güvenilir isim ULUSOY, bir monta sahip çıkamamış, çalışanlarını bünyelerine katarken seçici olmamıştır. Bu yüzden benim montuma tenezzül eden bir kişi olmuş ve bu ULUSOY'u benim gözümde bitirmiştir..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön