03 Temmuz 2013

Ulusoy Seyahat Yolculukta Yaşananlar!

Ulusoy firması ile geçtiğimiz hafta Çanakkale'den İstanbul'a geldim. Geç kalkması mı dersiniz?Bilet saatini üzerine yanlış yazılması mı dersiniz? Şoförün bir yolcuyla fena küfürlerle tartışarak ve fiziksel şiddet uygulayarak tartışması mı dersiniz? Hepsi ve daha fazlası tek bir yolcukta başıma geldi.

İnternet sitelerinde verdikleri çağrı merkezi numaraları ve müşteri şikayet numarası çalışmıyor, bir faks no verip, şikayet bildirebileceğimizi beyan eden bir yazı var (bu devirde! faks!) Oraya yazıp yolladığım şikayetime de günlerdir geri dönen yok!

Velhasıl, bu yolculuktan sonra, bir de ne kadar kötü bir müşteri hizmet anlayışı olduğunu görmüş oldum sadece. Ama iletişim sıfır!

Necla 259 Okunma

Cevaplar

  • Necla07 Temmuz 2013

    Sikayetimle ilgili genel merkezden tarafımı arayarak özür bildirilmesi ve bu durumlara sebep olan personelleriyle ilgili gerekeni yaptıklarını anlatan tavırları gayet duyarlıydı. hala bunda biraz geç kalındığını düsünüyor olsam da ilgili yetkililere nezaketlerinden dolayı tesekkür ediyorum ve telefon görüsmemizde kendilerine de bildirdiğim gibi, daha çağımıza uygun, yani daha hızlı bir süreç takibi için kendi içlerinde gereken iletisim ağının ve müsterilerin daha kolay ulasımını sağlamak için ise teknolojik alt yapılarının gelistirilmesini öneriyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön