23 Nisan 2013

Ulusoy Seyahat Verilen Söz İle Hizmet Aynı Değil!

20. 04. 2013 tarihinde İzmir otobüs terminalinden İstanbula 22:00 sefer saati ile Ulusoy firmasından eşim ve kızım için bilet aldık. Bileti almadan önce yetkililer ile eşimin hamile olduğunu ve riskli olduğunu belirttik. İstanbul Sancaktepe de terminaliniz var mı dediğimde ekonomik şartlardan(uçak firmaları bizi bitirdi dediler) dolayı terminalımız yok servislerimiz var dediler.

Servis olacağı için önemsemedim. Otobüsün hoştu Ataşehirde inip servisler ile ulaşabileceğini belirttiği halde, bagajın servis aracına konmasına yardımcı olunmadığı gibi eşimi Sancaktepe de değil Ümraniyede son durak deyip saat 05:30 da indirip oradan ayrılmışlar.

Mehmet 218 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet02 Temmuz 2013

  Bu kadar vurdum duymazlık, bu kadar bencillik olmaz. Firmanın tok olduğu bu işi zevk için yaptığını düşünmeye başladım. Elimden geldiğince bu konuyu gündemimde tutuyorum, çalışmış olduğum Holdingte insan kaynakları ve satış departmanları aracılığı ile tüm personele bu konuda bilgilendiriyorum. Ulusoy firması adına itibarına kurumsal gibi görünen kurumsallığına ve vatandaşa yakışmayan bir turizm firmasıdır. Gündemimden düşürmeyeceğim.

 • Mehmet12 Mayıs 2013

  Ulusoy firmasını gözünde büyütenlere söylüyorum. Basit`in manası nedir? Ulusoy Turizmin x Hassasiyet = BASİT`lik. Daha fazla bişey demeye gerek yok...

 • Mehmet05 Mayıs 2013

  İlgi alaka SIFIR kurumsallık adına hiçbir gayret yok, sonra uçak firmalarının karayolu taşımacılığını bitirdiği söyleniyor.Böylesine marka olunduğu bilinen firma böyle yaparsa yakında hepiniz gökyüzündeki uçaklara el sallayıp ağlarsınız bi zamanlar o yolcuları biz taşıyoduk diye.Oturup ağlayın halinize, çok yazık çoookkkk

 • Mehmet25 Nisan 2013

  Olması lazım biliyorum net bir cevap değil.Net olanı ben söyleyeyim, servis yok.Özellikle bilet alınırken bahsettik ama nerdeee.Sonra Uçaklar bizi bitirdi diyorlar, böyle hizmet verirsen bitirirler tabi. Ulusoy firmasının gelecekteki yerini görüyorum. Bilecikte şehir içi servis taşımacılığı, büyük şehirde yapamazlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön