22 Ekim 2016

Ulusoy Seyahat Mağduriyeti.

03.10.2016 tarihinde Ulusoy firmasından 03.30 Ataşehir kalkışlı Ankara biletimiz vardı. Adıma olan açık bileti, kuzenimin adına bilete çevirmiştim. Saat 03.01'de Ataşehir garajından 05**** numaralı telefondan arandım, gelip gelmeyeceğimiz soruldu, geleceğimizi ilettik. 03.24'de Ataşehir garajına geldiğimizde, ilgili görevli otobüsün hareket ettiğini söyledi. 03.30 aracının neden erken hareket ettiğini sorduğumuzda, otobüsün habersiz faturasız bilet sattığını söyledi, sizin koltuğunuz dolu olunca da sizin eksikliğinizi anlamadık ve otobüsü kaldırdık dedi. Şoföre ulaşılınca, 05*** sabah boş olan otobüsle gelmemizi önerdi. Sabah kuzenimin sınavı vardı, beklemesini söyledik, duramayacağını sadece yavaşlayacağını, kendisine yetişmemizi söyledi. Ve Gebze girişinde yolcumu bindirdim. İki defa arayıp şikayet kaydı oluşturmama rağmen dönen olmadı. Bu keyfilik nedir acaba?

Hasan 1.165 Okunma

Cevaplar

  • Hasan25 Ekim 2016

    Öncelikle Sikayetvar.com olarak, verdiğim başlığın adını değiştirdiğiniz için sizi kınıyorum. Yaşanan durum eğer rezaletse konunun bağlığıda o ismi hakediyordur. "Ulusoy Rezaleti" ne geri dönersek. Söz konusu pişkin firmaya, iki defa yazmama rağmen, buradan dönüş yaptıkları için teşekkür edecek değilim. Çünkü copy/past yapıp, herkes için aynı cümleleri kuran, ama inanıyorum ki otobüs kaptanını dahi aramayacak kadar aciz bir firmasınız. Diğer konu 429 km olan yolun 102 km sini ben kendi aracımla gidiyorum, otoban ücreti vb. saymıyorum bile. Tarafıma indirimli bilet teklif ediliyor. Eksi sözlük başta olmak üzere, bütün mecralara söz konusu olayı taşıyacağım. Sahte fatura düzenlendiğine dair ihbar dilekçemi de sabah itibari ile Maliye Bakanlığı'nın ilgili birimlerine ileteceğim. Bundan sonra siz uğraşın.

  • Ulusoy Seyahat Temsilcisi23 Ekim 2016

    Hasan Bey Merhaba; Öncelikli olarak yaşamış olduğunuz sıkıntılı yolculuk için özürlerimizi ve üzüntülerimizi bildiririz. Siz değerli yolcularımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek adına aralıksız çalışmalarımız devam etmektedir. Sizlerden gelen her şikayet ve öneriyi Ulusoy olarak dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilecek ve gerekli aksiyonların alınması sağlanacaktır. Hasan Bey bu mağduriyetiniz e karşılık özür amaçlı bir sonraki seyahatinizi indirim bilet olarak yapmanızı rica edeceğiz. Kullanmak istediğinizde [email protected] mail adresine konu ile ildil mail atmanız yeterli olacaktır. İlginize teeşekkür eder, Tekrar özür dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön