04 Şubat 2014

Ulusoy Seyahat Koltuk Yatırma Hizmeti Var Ama Faydalanamıyorsunuz!

Bugün saat 8:15 hareketli Bolu otobüsünde seyahat ettim. Mola verildikten sonra binen müşteri ben uyurken koltuğumu düzleştirmemi istedi. Otobüsün arka tarafında neredeyse yok denecek kadar az müşteri vardı. Muavin arkadaşları oraya oturtabilirdi. Ya da Ulusoy Turizm'in koltuklarını diğer müşterilerin rahat edebileceği şekilde dizayn ettiğini düşünmek istiyorum.

Eğer firma böyle bir hizmet sunmuşsa mağdur olan tarafın uyuyan müşteri olmaması gerektiğini düşünüyorum, ya da başaramadıkları bir hizmeti başarırmışçasına sunmasınlar lütfen.

Nurbanu 263 Okunma

Cevaplar

  • Nurbanu08 Şubat 2014

    Seyahat sırasında şikayetimi yazılı olarak bildirdim.Müşteri almak üzere ara verildiği sırada otobüse yeni binen bir muavin şikayetimi okumuş ki okumaması gerektiğini düşünmekteyim.Yolculuk sırasında yanıma gelerek koltuk şikayetimi okuduğunu, koltuk değişikliğinin mümkün olmadığını ve koltukların arkadaki müşterilerin rahatına göre yatırıldığını söyledi.İşim gereği birçok hava yolu firmasıyla yaklaşık 10 tane ülke gezdim, kara yolu firmalarını saymıyorum...Gittiğim firmaların içinde eğer boş koltuk mevcut ise koltuk değişikliğinin mümkün olmadığını söyleyenine daha raslamadım.Bunun yanında iki koltuk yanımda oturan beyefendi koltuğunu yatırabilirken benim uykumdan kaldırılıp koltuğunuzu dikleştirin diye ikaz edilmem ve yatırabilme hakkım varken bunu kullanamam hiç adil değildi.Ya firmada ya da çalışanlarında sorun olduğunu düşünüyorum ve ben yolculuk sırasında bu tarz can sıkıcı olayları yaşamamak adına bu firmayı seçmiştim.Bir de üstüne muavinin had bildirmesi ve yüksek ses tonuyla konuşması üzerine bir daha seçeceğimi sanmıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön