12 Temmuz 2016

Ulusoy Seyahat Biletimi İptal Ettiler.

Firmanızdan 7 Temmuz 2016 Perşembe saat 22,30 Ayvalık İstanbul için 35,36 numaraları koltukları almıştım. Müşteri hizmetlerinizi arayarak Sarımsaklı'dan diye M. Hanım'la görüşme yaptım. Bana binemeyeceğimi söyledi. Özellikle değişiklik yaparken biletime açığa çıkarmamasını şayet olmasa hiçbir şey yapmamasını Ayvalık'tan bineceğimi söyledim. Fakat kendisi halledebileceğini bileti blokaja alacağını söyledi. Telefonda yaklaşık 45 dakika bekledim ve telefon da iletişim kesildi.

Tekrar aradığımda T. Hanım karşıma çıktı. M. Hanım'la yaptığım görüşmeyi anlattım. Yardımcı olacağım dedi ve bu görüşmeler sonucu bana biletimin başkasına satıldığını söylediler. Bileti açığa düşürmüşler. Ben bir gece konaklama ücretimi sizden talep ediyorum. Mağdur oldum. Ulusoy Seyahat de böyle bir hata olmamalıydı. Çalışanlarınıza gereken uyarının yapılmasını rica ediyorum.

Neriman 333 Okunma

Cevaplar

  • Ulusoy Seyahat Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Neriman Hanım Merhaba; Öncelikli olarak yaşamış olduğunuz sıkıntılı yolculuk için özürlerimizi ve üzüntülerimizi bildiririz. Konu ile ilgili geri dönüşüm sağlayabilmemiz adına Konakladığınız yerin adres bilgisi fatura bedeli ve tarih ve saat olarak [email protected] mail adresine göndermenizi rica etmekteyiz. İlginize Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön