05 Eylül 2013

Ulusoy Seyahat Aracı Otoyolda Arızalandı!

29.08.2013 tarihli Bursa-Ankara saat 20:00 'de kalkan 17 ER **plakalı otobüsünüz Eskişehir girişi Tepebaşı ışıklar mevkiinde arızalandı. Otobüsünüz de yola koyacak reflektör dahi yoktu. Tüm yolcular olarak mağdur olduk. Ne bir boş otobüs gönderdiniz , ne de yardımcı oldunuz.

Çağrı merkeziniz ise cevap vermedi. 1 saat bekledikten sonra otoyolda daha fazla bekleyemedim ve Sonuçta Eskişehir'de otelde konaklamak zorunda kalıyorum. Bilet tutarımın ve otel konaklama masrafımın tarafıma ödenmesini rica ederim.

Burak 93 Okunma

Cevaplar

  • Burak 08 Eylül 2013

    herhangi bir gelişme yok.firma suskun

  • Burak 05 Eylül 2013

    29.08.2013 tarihli Bursa-Ankara saat 20:00 de kalkan 17 ER 750 plakalı otobüsünüz eşkişehir girişi tepebaşı ışıklar mevkiinde arızalandı. Otobüsünüzde yola koyacak reflektör dahi yoktu. Tüm yolcular olarak mağdur olduk. Ne bir boş otobüs gönderdiniz ne de yardımcı oldunuz.çağrı merkeziniz ise cevap vermedi. 1 saat bekledikten sonra otoyolda daha fazla bekleyemedim ve Sonuçta eskişehirde otelde konaklamak zorunda kalıyorum.Bilet tutarımın ve otel konaklama masrafımın tarafıma ödenmesini rica edrm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön