28 Ekim 2016

Ulusoy Seyahat Annemi Çuvalı Var Diye Otobüsten İndirdiler.

Annem 27.10.2016 tarihinde 15:45 Giresun'dan İstanbul'a gelmek için otobüse bindiğinde "çuvalınız var" diyip bahane olarak 30 kg demişler, "Siz gidin biz çuvalı arkadan yollarız" demişler. Annem daha önce böyle yapıldığında çuvalını göndermedikleri için kabul etmemiş ve otobüsten inmek zorunda kalmış. 60 yaşındaki kadını ortada bırakmışlar. Bir akraba anneme yardım etmiş, başka bir otobüs firmasına gidip sorun yaşamadan bilet almış. Ulusoy müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Bileti sigortasıyla almıştım. 85 TL ödedim, iade oluyorsa iade olmuyorsa açığa almak istiyorum dedim. Ulusoy'dan S*** bey arıyor, bizim müşterilerimiz kaliteli onların çuvalı yok, çuval taşımak prosedürlerimize uygun değil diyor. O zaman kardeşim Giresun'a sefer yapmayın. Türkiye'nin fındığını ürettiği ihracatını yaptığı bir ilimiz ne demek çuval almıyorum. Fındığı elbise bavulunda mı taşıyalım? Lütfen açığa alınsın bilet.

Sibel 1.112 Okunma

Cevaplar

 • Ulusoy Seyahat Temsilcisi06 Kasım 2016

  Sibel Hanım konu ile alakalı maalesef size yardımcı olamamaktayız. Biletinizin iadesi veya açığa alınamamaktadır. İyi Günler Dileriz.

 • Sibel06 Kasım 2016

  Aciga alinmasini istiyorum 85 TL'yi çöpe atamam. Bu kadar basit değil.

 • Ulusoy Seyahat Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sibel Hanım Tekrardan Merhaba; Araç kapasitesinden dolayı bagajınız alınamadığını beyan etmek isteriz. Yolcularımızı mağdur değil prosedürümüzden dolayı sizlere bu şekilde ifadede bulunmak istedik. İyi Günler.

 • Sibel31 Ekim 2016

  Yükü fazla ise ücret talep ederek ortadaki sorun cozumlenebilirdi. Siz çözüm bulmak yerine mağdur etmeyi tercih ediyorsunuz prosedürünüz insanları mağdur etmek mi bunu anlayamadim!

 • Ulusoy Seyahat Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sibel Hanım Merhaba; Yaşamış olduğunuz sıkıntılı olaydan dolayı özür dileriz. Ancak şirket prosedürlerimizin ne olduğunu Samet Bey sizlere ifade de bulunmuştur. Konu ile ilgili daha önceki platformdan yorumlanarak mailiniz kapatılmıştır. Bilet iadesi veya açığa alınması söz konusu değildir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön