19 Ekim 2016

Ulus Kapı'nın Kalitesiz Ürünleri...

Adana'da Mobilyacılar sitesine yakın Ulus Kapı'dan mdf-lake boya kapılar yaptırdım. Önce tam iki kez tavsiye ettikleri montajcı değişti. Montajcılar firmayı, firma montajcıları suçladı. Takıldıktan kısa süre sonra kapılar kendiliğinden yan kısımlarından yarılmaya başladı. Boyaları fevkalade kalitesiz olsa gerek ki her yerde bir arıza var. Darbe gelmiştir diyorlar. Yegane darbe, vidalar. Tek kişinin yaşadığı bir evden bahsediyoruz. Sürgülü kapıyı da yapmasını başaramadılar. Üretimlerinin arkasında da durmadılar. Bunları tanıyan bir montajcı, bir gün arayıp, parayı ödediğime dair kağıt alıp almadığımı sorup uyardı. Bir de ödeme yapmadınız deyip, tekrar isterler şikayet ederseniz dedi. Tevekkeli; bana da makbuz vermeyeceklerdi de ısrarla aldım. Demek öyle yolunu bulmuşlar.

Meltem 625 Okunma

Cevaplar

  • Meltem 24 Aralık 2016

    Sayin Ulus Kapi: Asil siz asilsiz iddialarda bulunmussunuz. Ben sizi internetten buldugumda telefona çıkan sahibiniz "Haci Bey" bana 'falanca ustayi' arayın diye meger montajciya havale etmistir. Bu durumda musteriniz nereden bilsin montajci sizin montajci değil. bütün montajcilar, sizin tavsiye ettiginiz montajcilar oldular. Boyalar doğru ve kaliteli olsaydi, biraz dokunmayla asinmazlardi. Fotograflari gostermeme rağmen, darbe gelmiş diye ısrar ettiniz. Makbuz aldiniz mi diyen montajci da sizin tavsiye ettiginiz montajcidir. ayrıca fatura falan da vermediniz. Israrim üzerine parayı aldiginiza dair makbuz yazdiniz. . Sizin kapilardan oncekiler tam 40 yıl önce yapilmisti. hiç birinde sizdeki hasarlar olmadı.

  • Ulus Kapı Temsilcisi20 Ekim 2016

    Öncelikle tarafımız adına yapılan şikayetin gerçeklerin tamamen dışında anlatıldığını belirtmek istiyoruz. 1-) Sn.Meltem Deniz kendisi firmamıza gelerek almak istediği kapıların montajından sorumlu olmadığımızı bildiği halde montajla alakalı oluşan sorunlardan bizi sorumlu tutmuş. Biz firma olarak hiçbir müşterimize montaj hizmeti vermiyoruz .Kimseye de montajcı tavsiye etmiyoruz. 2-) Boya konusunda : ürün tesliminde hiçbir sorunu olmadığını kendisi bizzat teslim alarak görmüş ve almıştır. Taşıma ve montaj sırasında doğan hasarlar bizi ilgilendiren kısımların dışındadır. 3-) Ürün boya ve kapı kalitesi için ise kendisinin bulduğu montajcı bizzat arayıp daha önceden gelen 3 montajcının hataları olduğunu boya ve ürün kalitesi güzel olduğunu hatta tebriklerini bizzat iletmiştir. 4-) Biz firma olarak bizim dışımızda gelişen sorunlar olmamasına rağmen 2 defa özel olarak kendisine yardımcı olduk. Bize teşekkür ettiğini yazmayı unutmuş. 5-) Hesapta bizi tanıyan montajcı kendisi bulduğu montajcı demiş ki makbuz aldınız mı yoksa sizden bir daha telep eder diye bir iftirada bulunmuş buna da cevabımız şudur .Bizden ürün ve hizmet alan herkese makbuzu zaten kesiyoruz ayrıca bu hanımefendiye de bu ürünlerin faturası kesilmiştir.Kesinlikle biz hakkımız olanın dışında hiç kimseden fazla para talep etmeyiz.Görüyoruz ki böyle düşünen birisi zaten kendisi başkasına yapmış ki bu tür davranışı karşısından bekliyor. 6-) Biz bu bayanın evine gidip bizim dışımızda gelişen şeyleri halletmemize rağmen kendisi bir türlü mutlu olmadı. Evinde çalışan elektrikçisi,sucusu,mobilyacısı,sıvacısı, komşuları,çevresi kendisinden bıkmış durumda olduğu kendimiz bizzat yerinde görmüş bulunmaktayız.Hatta birçok insan parası kaldığı halde kendisinden para almadan kaçmışlardır..Asıl olarak bizim şikayet etmemiz gerekirken karşımıza şikayetle gelmiştir. Bizden alınan her ürünün sonuna kadar arkasındayız . Bizden doğan sorunları her şekilde telafisini kendimize borç biliriz.Müşteri bizim veli nimetimiz olduğunu ilke edindiğimizden dolayı 30 yıllık firmamız vardır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön