29 Ocak 2014

Uludağ Turizm Şoförünüz Yol Boyu Sigara İçip Telefonla Konuştu!

Uludağ Turizm'in 25/01/2014 tarihinde 10 hf 547 plakalı otobüste yolcuydum. Şoförümüz bir elinde telefon, diğer elinde radyo frekans ayarları. Dirsekle otobüs kullanarak Çanakçı mevkinden Balıkesir otogara kadar geldik. Allah'tan otobüs yolu öğrenmiş de kaza yapmadık.

Yol boyuncada yoldan epey yolcu aldık fakat beyefendi bir çığırtkanın sözüyle bizi cep olan bir yerde bırakmak istemedi çünkü bagajları sağ tarafa aldık komiği sen kimsin bile demedi. Bagajı alana bile bakmadı. Bagajı alan her hangi biride olabilirdi neden sorgulamıyorsun dediğimde hakarete uğradım!

Bütün şoförlerimiz sigara içiyor, telefonla saatlerce muhabbet ediyor, hiç umurları bile değil taşıdıkları bizim canlarımız, neden kimse buna bir çözüm getirmiyor?

Suzan 1.003 Okunma

Cevaplar

  • Suzan 24 Nisan 2014

    uludağ hala şöferlerde sorun giderilmediğine göre temsilci hizmetleri bile kayle almamışki şöferleri ehli keyf olarak iş yapıyorlar.

  • Suzan 01 Şubat 2014

    uludağ turizm.kendine güvenseydi şu an şikayete cevap verir eleman için ne yapılmış açıklardı .açıklanacak bir şey yok sanırım çünkü.şöförlerin elinde teller dedikodu dinliyorum ben yol boyunca .şöförlerin elinden telefonlarınızı alın bence.hiç bir yolcu uyarmıyor .uyarınca hakaret duyuyor.geçen yılın eylül ayında bu yüzden aynı firma akhisarda bir genç kıza ve annesine çarpmış.ve 14 yaşında kızı kaybetmiştik bunada şahidim.hala bir yaptırımda bulunmamışlar demekki

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön