12 Eylül 2013 #2008540

Uludağ Elektrik Dağıtım Ortada Duran Yüksek Gerilim Hattı!

İnşaat firması olarak mayıs 2013 te Çamlıca bölgesinde yapımına başladığımız arsada kazı esnasında arsanın içerisinde çeşitli bölgelerinde elektrik kabloları çıktı ki bunların bazıları orta gerilim hattı. Yani çok yüksek voltaj içeren kablolar. Konuyla ilgili mayıs ayında dilekçe verdik bugün oldu hala bir gelişme yok kablolar ortada duruyor. Çok büyük tehlike arz ediyor.


Konuyla ilgili defalarca yetkililerle görüşmemize rağmen internet sitelerine defalarca yazı çekmemize rağmen hiçbir gelişme ilerleme yok, böylesine önem arz eden bir konuda 5 ay gibi bir surede hiçbir işlem yapmayan firma işlem yapmak için can kaybı yada mal kaybı yaşanmasını mı bekliyor? Aklım mantığım ermiyor.

Osman 96 Okunma

Cevaplar

  • Osman09 Ocak 2014

    sayın yetkili bizim sorunumuz hala çözülmedi, ve ne aşamada olduğu ne zaman çözüleceği belli meçhul ?, sizlere defalarca ''[email protected] ve [email protected]'' ye yazı yazmamıza rağmen geri dönüş yapılmadı.

  • Uludağ Elektrik Dağıtım Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Osman AKIN Değerli müşterimiz dilekçeniz işleme alınmış ve gerekli çalışmanın programlanması ve yatırıma dahil edilmesi için dağıtım hizmetlerine gönderildi.Şirketimizle ilgili soru,görüş ve önerileriniz için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön