09 Eylül 2013

Uludağ Elektrik Dağıtım İlgilenen Yok!

Yaklaşık 2 fatura döneminden beri apartmanımızdaki herkese fatura gelmesine rağmen bizim faturamızda sayacınız faturalandırılamamıştır uyarısı geliyor ama elektriğimiz kesintisiz devam ediyor.


Uedas internet sitesinden arıza bildirimi yaptım geri dönen olmadı. Telefon açtım 6 görevli herkes birbirine bağlıyor. İlgilenen yok. Sanki alacaklı benim borçlu Uedas. Parayı ödemeyen benim peşine düşen de benim. Dürüstlük de işe yaramıyor demek ki. Uludağ Elektrik Dağıtım dikkatine.

Mustafa 116 Okunma

Cevaplar

  • Uludağ Elektrik Dağıtım Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Mustafa Cem KÜÇÜK, Öncelikle duyarlı ve sağduyulu davranışınız için teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetiniz tarafımızdan incelenmiş olup, sayacınızdaki hafıza kartı arızası nedeniyle yaklaşık iki ay okuma yapılamamış, arıza bilgisi teknik birimimize iletildikten sonra 25.08.2013 tarihinde sayacınız değiştirilerek yeni sayacınız sisteme dahil edilmiştir. Sayacınız bundan sonraki dönemde aylık olarak düzenli okunmaya devem edecektir. Şirketimiz ile ilgili soru, öneri ve görüşleriniz için bize [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön