24 Ağustos 2013

Uludağ Elektrik Dağıtım Yapmadığı Açma Kapama İşleminin Bedeli!

Kısa adı UEDAŞ olan Uludağ Elektrik Dağıtım A. Ş., ödeme son günü geçmiş faturaya herhangi bir açma kapama işlemi yapmaksızın 17,70 TL açma kapama bedeli almıştır .Bunun bir dahaki faturamdan düşmesini talep ediyorum ya da tüm aboneliklerimi değiştireceğim. Ayda 1500tl fatura ödüyorum toplamda UEDAŞ'a.

Mahmut 315 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut28 Ağustos 2013

    ödeme ihbarı elime ulaşmadı kapının önüne bırakmışlar deniyor ben elime ulaşmadı diyince uçmuştur çocuklar almıştır gibi şeyler dediler

  • Uludağ Elektrik Dağıtım Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Mahmut Bayram 6167920 nolu aboneliğinize ait şikâyetiniz değerlendirilmiş olup, son ödeme tarihi 29.07.2013 olan 22.15 TL tutarındaki faturanız ödenmediği için 06.08.2013 tarihinde ödeme ihbarında bulunulduğu tespit edilmiştir. Enerjinizin 5 gün olan ihbar süresinin ardından 46. günün sonunda kesildiği tespit edilmiştir. Yapılan tüm işlemler Elektrik Piyasası Müşteri Hizmetleri Mevzuatı usul ve esaslarına göre uygulanmaktadır. Problemlerinin bize ulaşmasında aracılık eden şikayetvar.com' a ve sağduyulu davranışınız için size teşekkür ederiz. Şirketimiz ile ilgili her türlü istek, öneri ve düşünceleriniz için [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Sizi dinliyor olacağız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön