09 Eylül 2013

Uludağ Elektrik Dağıtım Habersiz Yapılan Tarife Değişikliği!

UEDAŞ'ın 30660 No.lu Mesken abonesiyim. Düzenli olarak 40-50 TL arasında elektrik tüketim faturam gelmekteydi. Ancak, aldığım duyum ve yaptığım araştırmalar nedeniyle, UEDAŞ benden habersiz ve bilgi vermeden tarife değişikliği yapmış ve faturam çok daha kabarık gelmiştir. Bunu düzeltmek için ilgili kuruma dilekçe ile müracaat etmek gerektiği bilgisini de öğrendim. Bu kurumlar, insanlara işkence çektirmek için var sanırım.

Benim bilgim dışında tarife değişikliği yap yersen, yemezsen dilekçe ile kurumuma müracaat edeceksin diyor. Aboneliğimin eski haline gelmesini talep ediyorum. Fazla yapılan tahsilatın da mahsup edilmesini.

Cahit 347 Okunma

Cevaplar

  • Cahit'in Teşekkür Mesajı18 Eylül 2013

    Yaptığım başvuru için yakından ilgilenildi. İlginiz ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sorunum halledildi. Teşekkürler...

  • Uludağ Elektrik Dağıtım Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Cahit KURŞUNLU, Söz konusu şikayetiniz incelenmiş olup, 30660 numaralı aboneliğiniz ile ilgili herhangi bir tarife değişikliği yapılmadığı, faturanızdaki artışın sebebinin 2013/8 dönemine ait açma-kesme bedeli olduğu tespit edilmiştir. Herhangi bir yanlışlık söz konusu değildir. Siz değerli müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir. Görüş ve düşünceleriniz için bize [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön