05 Şubat 2014 #2277796

Ülker Ürününe Sahip Çıkmıyor

Türkiye'nin en zengin 100 ailesi ve grubu ... 5, Ülker ailesi, 20 bin çalışana sahip Ülker çatısı altında toplam 60 şirket bulunuyor. Gıda sektöründe 30'dan fazla markası ve 1000'den fazla ürün çeşidi bulunan Ülker ne yazıkki para kaybetmektense güven kaybetmeyi tercih ettiğini bugün anlamış bulunmaktayım. Siz daha öncede belirttiğim ürünle ilgili tarafıma dönmediniz ürünü de çöpe attım, dahada Ülker evime giremez.

Hasan 164 Okunma

Cevaplar

  • Hasan13 Şubat 2014

    Ülker Bisküvi, mal ve hizmet aldığı firmalara iş ortağı gibi yaklaşır, doğruluk ve dürüstlükten taviz vermez ve yapılan sözleşmelere sadık kalır. Ticari ilişkilerde yükümlülüklerini yapılan sözleşmeler çerçevesinde zamanında ve eksiksiz yerine getirir. Ülker Bisküvi'nin iş yapma anlayışında 'doğruluk' ilkesi vazgeçilmezdir. Grup şirketlerinin birbirleriyle, çalışanlarıyla, müşterileriyle, tedarikçileriyle, ortaklarıyla, hissedarlarıyla ve toplumla olan ilişkileri açıklık ve dürüstlük temelinde sürdürülür. Ülker Bisküvi, yasalara ve etik kurallara bağlılığının gereği olan yükümlülükleri her koşulda yerine getirir. Dahası, bunların uygulanmasından kendisini sorumlu tutar. Yasaların, yönetmeliklerin, şirket prensiplerinin, etik kuralların ihlali de dahil olmak üzere, kuşku uyandıran konuların açıklığa kavuşturulmasını sağlar. Müşteri odaklı faaliyet göstermek, Ülker kültürünün önemli bir parçasıdır. Ülker Bisküvi, sahip olduğu müşteri bağlılığının; müşteri ihtiyaçlarına cevap verme yönündeki azminden, etik kurallara bağlılığından ve sunduğu kaliteli ürün ve hizmetlerden kaynaklandığına inanır. yukarıda yazdığım ilkeler ülkerin sitesinden alınmıştır ben gerçeğiyle karşılaştım bu ilkelere uyan hiç bir yanınızı göremedim ucuz numaralarla yok biz aradık açmadınız teliniz kapalıydı mantığıyla büyük firma olunmaz müşteri memnuniyeti sizin için önemli olsaydı müşterinizin şikayetini dikkate alırdınız oysaki siz görüşmeden bile görüştük diye yazabiliyorsunuz bu ayıp kimin ?

  • Ülker Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın ilgili, Tüketicimizle gerekli görüşme yapılmıştır. Saygılarımızla, Ülker Müşteri İletişim Merkezi http://www.ulker.com.tr/iletisim.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön