Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ülker Ürünün İçinden Sivri Cisim Çıktı

profile
17 Nisan
428

Yeni çıkan Ülker Dark ® Çoko pens ürününü ailecek denemek için aldık. Ürünün yarısında krema yok ayrıca bisküvisi de çok sert. Asıl şikayetim 8 yaşındaki oğlum ürünü yerken boğazında bir batma hissetti o acıyla ağzındaki sert bisküvi bölümünü de çiğneyemedi ve bisküvi boğazını tıkadı, boğulma tehlikesi atlattı. Allah tan yanındaydık ve hemen müdahale ettim daha kötüsünü düşünmek bile istemiyoruz. Ürünün kremasının içinden sivri ve sert bir cisim varmış yemek borusuna doğru giderken çıkartabildik. Boğazı tahriş oldu ve çok korktu bir daha Ülker almayalım baba diye ağladı. Ürünlerinizi üretirken hijyene ve dışarıdan Ürünün içine girebilecek yabancı cisimlere dikkat edemeyen bir üretim tesisiniz varsa kimsenin sağlığını tehlikeye atmaya hakkınız yok.

Ülker Ürünün İçinden Sivri Cisim Çıktı
Ülker Logo
18 Nisan 13:21

Sayın ilgili, Müşterimizin bildirimiyle ilgili sürecimizi başlattık. Saygılarımızla, Müşteri İletişim Merkezi

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Ülker Basımda Hatalı Bisküvi

profile
2 hafta önce
52

Üretim hatası galiba Ülker bisküvi ailecek her çayın yanında mutlaka bulunur. Bisküvi ortasına krema sürüldükten sonra diğer bisküvi yanlış kapatılmış...

5
Çözüldü

Ülker Bisküvi Bozuk Çıktı.

profile
17 Ocak
317
"Ülker'e hemen ilgilendikleri için ve bisküviyi incelemeye aldıkları için çok teşekkür ederim hediyeniz içinde teşekkürler öğrencilerimizle beraber yedik ☺️🙏"
Ülker Bisküvi Bozuk Çıktı.
Ülker Bisküvi Bozuk Çıktı.
Ülker Bisküvi Bozuk Çıktı.
+2

Ülker Ambalaj İçerisinde Ürün Yok!

profile
21 Aralık 2022
162

Ülker markasından aldığım Ülker kremalı çifte lezzet bisküvisinin içerisinde ürün yok boş hava dolu amblaj sadece içerisinde hiç ürün yok Ülker gibi bir markayla böyle bir şey yaşamak hayal kırıcı oldu ve markaya yakıştırmadım... Yaşadığım olumsuz deneyimle ilgili çözüm sağlarsanız çok sevinirim.

Ülker İkram Bisküvi Şikayeti Var

profile
19 Aralık 2022
166

Marketten aldığımız Ülker fındık kremalı ikramın bazılarında krema mevcut değildi bu bizi gerçekten üzdü çünkü biz sadece Ülker markasını tercih ediyoruz bunu gördüğümüz gibi fotoğrafını da çektik beni mağdur etme durumunun telafi edilmesini istiyorumç

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Ülker Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 9 sa 22 dk
Benzer Şikayet Yaz